reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaraz osiwieje .

Ja miałam różnie, po jednym łyżeczkowaniu wyszlam ze szpitala i jeden dzień plamienia i już więcej niż az do @. Kolejnym razem tydzień lało się ze mnie. A pierwsze @ miałam o różnym nasileniu.
Hmm , myślałam że tylko ja mam takie mocne miesiączki , a najlepsze że są bezbolesne teraz 🤷
 
reklama
Hmm , myślałam że tylko ja mam takie mocne miesiączki , a najlepsze że są bezbolesne teraz 🤷


Nie, po łyżeczkowaniach potrafiłam takie mieć. Po porodzie też taką miałam. Na szczęście przy implancie teraz nie mam wcale, to chwila spokoju. Dużo zdrowia ci życzę i zobaczysz, że doczekasz swojego cudu jak zdrowa ciąża, tylko nie poddawaj sie.
 
Nie, po łyżeczkowaniach potrafiłam takie mieć. Po porodzie też taką miałam. Na szczęście przy implancie teraz nie mam wcale, to chwila spokoju. Dużo zdrowia ci życzę i zobaczysz, że doczekasz swojego cudu jak zdrowa ciąża, tylko nie poddawaj sie.
Na razie się wstrzymuje z planowaniem , najpierw musimy z partnerem zrobić wszystkie badania . Boje się strasznie .
 
I to bedzie dobry krok w przód. Badania, ew leczenie, lub leki jeśli jest taka potrzeba. Bedzie dobrze !
Mój partner musi zrobić badania grupy krwi , jak to nie będzie rozwiązanie to nasienia. I inne badania z nosicielstwa . Teraz bardziej się boje tego czegoś co wyczułam w piersi.
 
Mój partner musi zrobić badania grupy krwi , jak to nie będzie rozwiązanie to nasienia. I inne badania z nosicielstwa . Teraz bardziej się boje tego czegoś co wyczułam w piersi.

Polecam Tobie również badania, trombofilia, zróbcie kariotypy, dziewczyny pewnie cos wam jeszcze polecą
 
Polecam Tobie również badania, trombofilia, zróbcie kariotypy, dziewczyny pewnie cos wam jeszcze polecą
To są bardzo duże kwoty żeby zrobić te badania , ale czytałam że są refundowane przez NFZ jeżeli genetyk wystawi skierowanie . A skąd skierowanie do genetyka żeby wgl się do niego dostać.
 
To są bardzo duże kwoty żeby zrobić te badania , ale czytałam że są refundowane przez NFZ jeżeli genetyk wystawi skierowanie . A skąd skierowanie do genetyka żeby wgl się do niego dostać.
Ja robiłam prywatnie, ale to chyba ginekolog powinnien skierowac jeśli ma nfz. Jesli się mylę, proszę mnie poprawic.
 
reklama
Do góry