reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja mam dwóch synków A teraz niby dziewczynka ale jakoś w to nie mogę uwierzyć [emoji3]
na pewno dziewczynka ale super[emoji4]. u nas bedzie to 1 dzieciatko . i ja chce zeby bylo 1 od lat takie przekonania mam natomiast moj maz wczoraj zaczął przygadywac ze on by wolal 2 [emoji4] i jak pójść na kompromis w tej sytuacji ? [emoji16]
 
reklama
Dzień dobry!
Odstawiłam dziecię do przedszkola, zawiozłam mocz do labo, zrobiłam zakupy, obżarłam się śniadaniem i powoli idę ogarniać piwnicę, bo mam zawaloną materiałami z pracy, a czas je powoli wywozić. :) Jak mi się nie chce.
U mnie dzisiaj waga pokazała 50,5 kg, przy 165 cm. W poprzedniej ciąży przytyłam 12 kg, ale nie było tragedii. Zobaczymy jak teraz.

Śniegu ani śladu, za to nieprzyjemny wiatr. Już by mogła być wiosna! :)
 
na pewno dziewczynka ale super[emoji4]. u nas bedzie to 1 dzieciatko . i ja chce zeby bylo 1 od lat takie przekonania mam natomiast moj maz wczoraj zaczął przygadywac ze on by wolal 2 [emoji4] i jak pójść na kompromis w tej sytuacji ? [emoji16]
My też najpierw jedno....później jak Aleks mial ponad 2 to nagle decyzja że jeszcze jedno i wyszedl Nikodem. A teraz na spontanie ja zaczęłam ze moze trzecie, moze córka i moj mąż podchwycił temat i moze bedzie Gabrysia. Z góry ciezko założyć ile sie bedzie miec dzieci. Trzeba po kolei przez to przejść i na bieżąco oceniać czy sie chce i czy sie da rade
 
na pewno dziewczynka ale super[emoji4]. u nas bedzie to 1 dzieciatko . i ja chce zeby bylo 1 od lat takie przekonania mam natomiast moj maz wczoraj zaczął przygadywac ze on by wolal 2 [emoji4] i jak pójść na kompromis w tej sytuacji ? [emoji16]
Uważam, że podyskutować można, ale ostateczna decyzja powinna należeć do kobiety [emoji39] bo to jednak my 9 miesięcy to dziecię dźwigamy i później rodzimy [emoji6] też chcę/CHCEMY (póki co jednogłośnie) jedno dziecię ;))
 
Ja mam dwóch chłopców i jakos mi sie nie chce wierzyć że teraz dziewczynka i nie wiem czy w końcu uwierzę jak mi w czwartek powie że dziewczynka. Jakoś tak nie umiem myśleć o różowym kolorze [emoji23]jak nawet oglądałam dziewczęce ubranka to dziwnie mi było. Będę sie dopatrywać tego siusiaka [emoji1787] glupia ja [emoji3]
Ja mam trzy córki i nastawialam się na kolejną a tu na prenatalnych pani doktor że chłopak i że jest na 80 procent pewna. Aż mi się wierzyć nie chciało. Ciekawe czy na połówkowych się potwierdzi. Moje dziewczyny się zalamia jak będzie dziewczynka [emoji23]
Witam Was w nowym roku. Jestem Aga, tp mam na 4.06. Jutro wizytuję, dowiem się kto we mnie mieszka. Do tej pory tylko czytałam....
Witaj [emoji3]
Boziu, nie grzeszcie z taką waga że grube jesteście. Pliss! Bo teraz to dopiero czuje się jak odludek z moją waga. Mam 173 i już 73 kilo.
Jesteś wysoką to waga inaczej się rozkłada. Na pewno nie wygladasz grubo [emoji6]
Część mamusie ! Wszystkiego najlepszego w nowym roku, duuuzo zdrowia dla Was i waszych malenstw i mnóstwo cierpliwości [emoji6]
Mam do Was pytanie. Jestem przed zakupem poduchy ciążowej do pisania typu banan. I tu moje pytanie do was czy lepszy jest taki banan/rogal czy może typu wąż ?
Ja mam w kształcie C i jestem bardzo zadowolona. A wzrostu 164.

Byłam dziś że średnią córka na badaniach imprezy okazji zrobiłam sobie cukier. Przy pierwszym badaniu miałam 91 i doktor nic nie mówił ale stwierdziłam że jak jestem to już zrobię.
U mnie dzisiaj 17+3 i poczułam takie fajne ruchy rano [emoji3] strasznie się cieszę, wizytę mam 7.01 ciekawe czy potwierdź płeć [emoji6]choć nie ukrywam że kilka ciuszkow już kupiłam, nie mogliśmy się z najmłodsza córcia oprzeć [emoji1]
 
taka ladna pogoda na sanki[emoji4]? u nas wiatr snieg deszcz i to taki okropny[emoji19]
Kochane u nas ekstra śnieg! Zero stopni i ciągle pada. Jutro juz wyjeżdżamy, więc dziś korzystamy. 20190102_100124.jpg20190102_100520.jpg
 
reklama
Do góry