reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura

Sandra.milosz30

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
77
Hej jak to jest z temperaturą przed okresem a w trakcie spodziewanego okresu ? Od 8 dni mierze temperaturę ciała która wynosi 37, 37,3, 37,5 itd cały czas powyżej 37 lub 37. Dzisiaj powinnam dostać okresu z ciekawości zmierzyłam temperature w pochwie i mam 37,5 . To normalne ? Dodam że przeziębiona nie jestem
 
reklama
Temperaturę mierzymy zawsze w kontakcie ze śluzówką, o tej samej porze przed wstaniem z łóżka, termometrem owulacyjnym tj. który ma 2 miejsca po przecinku

Twoja nic nie mówi bo jest źle zmierzona. Dodatkowo ten cykl będzie zaburzony przez zmianę czasu
 
Temperaturę mierzymy zawsze w kontakcie ze śluzówką, o tej samej porze przed wstaniem z łóżka, termometrem owulacyjnym tj. który ma 2 miejsca po przecinku

Twoja nic nie mówi bo jest źle zmierzona. Dodatkowo ten cykl będzie zaburzony przez zmianę czasu
Zainteresowałam się tym ze cykl będzie zaburzony przez zmianę czasu, dlaczego? Pytam ponieważ nie brałam tego pod uwagę w ogóle
 
Czyli to było dostosowane do mierzenia temperatury tak? Bo kluczowe dla mnie było stwierdzenie o CYKLU a nie o mierzeniu, bo ja nie mierze 😅

Tak, w tym cyklu mierzenia temperatury zaburzy się wszystko przez zmianę czasu. Oczywiście można dalej mierzyć o tej samej porze idąc starym czasem - ale nie każdy ma taką możliwość i przede wszystkim chęci :p ja nie mam xD
 
reklama
Temperaturę mierzymy zawsze w kontakcie ze śluzówką, o tej samej porze przed wstaniem z łóżka, termometrem owulacyjnym tj. który ma 2 miejsca po przecinku

Twoja nic nie mówi bo jest źle zmierzona. Dodatkowo ten cykl będzie zaburzony przez zmianę czasu
Zrobiłam dzisiaj test rano strumieniowy 10 mIU i wyszedł pozytywny ale kreska jest lekka . Czyli możliwe że jestem w ciąży ? Co o tym sądzicie ? 🙄
 

Załączniki

  • IMG_20220402_125141.jpg
    IMG_20220402_125141.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 57
  • IMG_20220402_125329.jpg
    IMG_20220402_125329.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 58
Do góry