reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura

reklama
Tak ma właśnie taki jasny różowy kolor no i też wyszła od razu 🤔 tylko jak zrobiłam test 25 mIU to już nic nie wyszło wiem że 10 mIU jest bardziej czulszy to dlatego tamten nie wyszedł ?
Tak, 25 to już taki test za mało czuły na początki ciąży. Lepiej zawsze kupować 10 mlU, bo on jest najczulszy. Jeśli ten test był odczytany w ciągu 5 minut i Cię po prostu w konia nie zrobił ( wiadomo, test to twz tylko kawałek plastiku z paskiem testowym) może się pomylić, to ciąża jest młoda :) zrób betę dla potwierdzenia czy to ciąża 😘
 
Tak, 25 to już taki test za mało czuły na początki ciąży. Lepiej zawsze kupować 10 mlU, bo on jest najczulszy. Jeśli ten test był odczytany w ciągu 5 minut i Cię po prostu w konia nie zrobił ( wiadomo, test to twz tylko kawałek plastiku z paskiem testowym) może się pomylić, to ciąża jest młoda :) zrób betę dla potwierdzenia czy to ciąża 😘
Dziękuję ❤️
 
Serio, nic tu nie widzę.



Gdzie!?
Ja na swoim telefonie dobrze widzę, ze one nie sa szare jak bywa w testowych.. nie wiem jaki masz sprzęt i rozdzielczość ekranu itp itd, no ale ja na swoim dobrze widzę..
 

Załączniki

  • F8BB9860-0168-4ECF-9C88-4E88C62682E3.jpeg
    F8BB9860-0168-4ECF-9C88-4E88C62682E3.jpeg
    118 KB · Wyświetleń: 49
  • 5BA6A34F-8CAA-41F3-ADBE-30A5240B1402.jpeg
    5BA6A34F-8CAA-41F3-ADBE-30A5240B1402.jpeg
    116 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry