reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Cześć.. powiedzcie mi ...wyczytałam że ten duphaston może zablokować owulke .mam to wziąść od 16 dc .Z tego co zrozumiałam to jeśli np pecherzyk do 16 tv nie pęknie A miał by zamiar pęknąć 17dc A ja już 16 tv wezmę 2x1 duphaston to pecherzyk co?Nie pęknie wogole,może zrobić się z niego torbiel?
Bo tak teraz o tym myślę i zastanawiam się czy nie robić testów owulki .tylko nie miałam nigdy z nimi nic wspólnego i nie orientuje się czy mozna im ufać...może podpowiecie coś na ten temat...
Luteina działa jak antykoncepcja, co do duphastonie spotykam się z opinią, że on nie blokuje owulacji
 
Polecam chodzic równolegle na monitoring owulacji do gina, wtedy dowiesz sie czy testy ci wychodza. Ale niestety zawsze i tak istnieje ryzyko ze sie pomyla🤷‍♀️
Ja akurat sobie chwale i mi wychodza 🙂
Niestety monitoring odpada jak narazie...muszę poszukać innego gina któremu zaufam i który naprawdę będzie chciał mi pomóc, a nie bez badania ,sprawdzania po @ czy coś drgnęło od razu skierowanie na operacje
 
❤️❤️
Chociaż to, bo na zmiane wyniku bety raczej nie la co się łudzić przy wyniki >0,1? 😞
Dziś mam jakiś 7-8 dpo

W poprzednich ciążach 9 dpo miałam na poziomie 27 z córka i 33 z synkiem
A no to inaczej, na 7dpo prog nie jest jakis kosmiczny, no ale też nie do bani.
Wynik bety moze sie jeszcze zmienić. Moglo jeszcze nie dojść do inplantacji nawet.
Myślałam ze jestes bezposrednio przed miesiączka
 
A no to inaczej, na 7dpo prog nie jest jakis kosmiczny, no ale też nie do bani.
Wynik bety moze sie jeszcze zmienić. Moglo jeszcze nie dojść do inplantacji nawet.
Myślałam ze jestes bezposrednio przed miesiączka
U mnie zawsze to jakoś wczeniej się odbywało, ale tej progesteron mnie jakoś przybił
 
reklama
Do góry