reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny a jak mam na przedniej ścianie to może jeszcze być przodujące? Bo ja już nie rozumiem.... Przodujące może się podnieść żeby nie być przodujące po 20 tc, a takie co jest na przedniej ścianie może wzrosnąć czy tylko to przodujące?
 
reklama
tu cie uspokoje bo o lozysku przodujacym mowi sie dopiero po 20 tyg , a do 26 tyg ma czas podejsc do góry.

tu cie uspokoje bo o lozysku przodujacym mowi sie dopiero po 20 tyg , a do 26 tyg ma czas podejsc do góry.
Tak, zanotowałam tą informację i postaram się uspokoić głowę. 🙂 Jednak trzeba przyznać,że informacja o kosmówce centralnie przodującej nie jest sympatyczna. 🙄 To tak,żeby było o co się martwić. 🤷 Ja też jestem już po CC i dwóch zabiegach łyżeczkowania co pewnie sprzyja takiemu rozwojowi sytuacji. 😑
 
Dziewczyny a jak mam na przedniej ścianie to może jeszcze być przodujące? Bo ja już nie rozumiem.... Przodujące może się podnieść żeby nie być przodujące po 20 tc, a takie co jest na przedniej ścianie może wzrosnąć czy tylko to przodujące?
Nie to nie ma chyba znaczenia to jest umiejscowienie łożyska tylko, mi lekarz nic nie mówił że jest źle I może być coś złego 😉 A jeszcze ja miałam robione 3 zabiegi i mój lekarz je robił na pewno by coś powiedział na ten temat ..
 
Ja też jeszcze nie znam. Wizytę mam 31.01 liczę że wtedy się dowiem.

Ejk85 bardzo mi przykro. Jedyna nadzieja jest to, że to statystyka. Dobrze, że zrobiłaś amniopunkcje- będziesz wiedziała na czym stoisz. Tutaj nie chce pisać o przypadku mojej kuzynki. Czasem badania i lekarze swoje a życie dyktuje własny scenariusz.
Jeśli masz ochotę napisz na priv
 
A ja cofam co powiedziałam że nie wiem nic o łożysku. Na drugich prenatalnych mam zapis że łożysko na przedniej ścianie. Aż się popłakałam. Miałam już dwa zabiegi ginekologiczne, co prawda nie CC ale laparotomię usunięcia mięśniaka, blizna jest. Jeśli łożysko wrośnie to tracę macicę. Boże aż się popłakałam.
Bez paniki.. Łożysko na przedniej ścianie macicy to jeden z wariantów prawidłowego położenia łożyska. Łożysko znajdujące się nisko to łożysko przodujące.. bocznie centralnie. I wtedy są problemy.. miałam tak w drugiej ciąży.. łożysko się odklejało i były krwawienia.. nie przejmuj się na zapas :)
 
reklama
Do góry