reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Dziewczyny czy któraś walczyła z kaszlem? Już 4 tydzień walczę z kaszlem nie pomaga noc, 2 antybiotyki, sterydy wziewne , syropy, domowe sposoby zupełnie nic jestem załamana 😭
Kup sobie *spam*. Polecany kobietom w ciąży. Pozbyłam się kaszlu w dwa dni
Screenshot_20231130_211635.jpg
 
reklama
Dziewczyny czy któraś walczyła z kaszlem? Już 4 tydzień walczę z kaszlem nie pomaga noc, 2 antybiotyki, sterydy wziewne , syropy, domowe sposoby zupełnie nic jestem załamana 😭

Sproboj herbate majerankową, siemie lniane zalane wodą, stodal, herbatki z imbirem miodem i cytryną, inhalacje mucosolvanem. Mnie męczyło 2 tygodnie narazie odpuściło, ale jak czuje zimno to zaczynam kaszlec
 
Dziewczyny czy któraś walczyła z kaszlem? Już 4 tydzień walczę z kaszlem nie pomaga noc, 2 antybiotyki, sterydy wziewne , syropy, domowe sposoby zupełnie nic jestem załamana 😭
Ja tez zlapalam jakiegos syfa, cos covidowego na 100%. Kaszle juz drugi tydzien ale to juz taka koncowka, i katar. Az czuje ze mi sie rozejscie miesnia prostego powoekszylo. Ja na kaszel stosowałam po prostu inhalacje nebulizatorem. Sterydy.. w ciazy? Zakladam ze konsultowane z lekarzem? A co lekarz mowi? 4 tygodnie to juz troche dlugo..
 
Aa no i dzisiaj poerwszy raz zadtosowalam irygacje nosa... Bo juz mam dosc zatkanego nosa od dwoch tygodni. Zobaczymy jakie beda efekty...
 
Tak kopała i wierzgała, że już się wystraszyliśmy i pojechaliśmy na IP. Kto to widział 5h tak walczyć 🙄 Czekamy na lekarza, usg bedzie mi robil.
 
reklama
Kaszel nie, współczuje. Sprawdzałaś może wilgotność powietrza w domu? Ja za to od ponad 3 miesięcy w nocy mam zatkany nos. Raz bardziej, raz mniej - na szczęście sól fizjologiczna pomaga. W dzień nie na takiego problemu. Mam nadzieję, że po porodzie wróci wszystko do normy.
 
Do góry