reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Ja tez zlapalam jakiegos syfa, cos covidowego na 100%. Kaszle juz drugi tydzien ale to juz taka koncowka, i katar. Az czuje ze mi sie rozejscie miesnia prostego powoekszylo. Ja na kaszel stosowałam po prostu inhalacje nebulizatorem. Sterydy.. w ciazy? Zakladam ze konsultowane z lekarzem? A co lekarz mowi? 4 tygodnie to juz troche dlugo..
Tak sterydy przepisne przez lekarza :)
 
reklama
Raczej bez specjalnych wkładek, papierków itp się nie da. Chyba że odejdą teatralnie - czyli dużo.
Jak nie masz nic w domu zawsze lepiej jechać na IP
U mnie właśnie to taka jest bardziej żółtawa wydzielina , do tej pory całą ciążę miałam żółte upławy a mam wrażenie że to się nasiliło i już sama nie wiem .. przez noc nic się nie działo aż do teraz znowu , przed spaniem też miałam taki incydent
 
U mnie właśnie to taka jest bardziej żółtawa wydzielina , do tej pory całą ciążę miałam żółte upławy a mam wrażenie że to się nasiliło i już sama nie wiem .. przez noc nic się nie działo aż do teraz znowu , przed spaniem też miałam taki incydent
Też tak czasami mam, że jakby tej wydzieliny jest mniej, później więcej. I to tak trwa od niecałych 2 tygodni( aktualnie 36t.). W czwartek mam wizytę u ginekologa to zobaczymy co powie. 2 tygodnie temu powiedział, że szyjka zaczęła się minimalnie skracać, ale że to niby normalne w 34t. Szczelność była dalej 100%
 
U mnie właśnie to taka jest bardziej żółtawa wydzielina , do tej pory całą ciążę miałam żółte upławy a mam wrażenie że to się nasiliło i już sama nie wiem .. przez noc nic się nie działo aż do teraz znowu , przed spaniem też miałam taki incydent

Myślę, że nikt tego nie oceni przez internet. Dla mnie wody są typowe jak wody - czyli przeźroczyste, ciepłe, bezzapachowe mocno płynne. Ale mi odeszły wszystkie na porodówce więc też było ich dużo.
Mi ciągle coś "cieknie" ale nie przywiązuje do tego wagi - tylko ja mam specyficzną sytuację bo i zero szyjki, i miękka i nawet z rozwarciem 🙈 Tylko mi się nie spieszy - dzisiaj to w ogóle nie mam czasu na rodzenie :p
 
Myślę, że nikt tego nie oceni przez internet. Dla mnie wody są typowe jak wody - czyli przeźroczyste, ciepłe, bezzapachowe mocno płynne. Ale mi odeszły wszystkie na porodówce więc też było ich dużo.
Mi ciągle coś "cieknie" ale nie przywiązuje do tego wagi - tylko ja mam specyficzną sytuację bo i zero szyjki, i miękka i nawet z rozwarciem 🙈 Tylko mi się nie spieszy - dzisiaj to w ogóle nie mam czasu na rodzenie :p
No postanowiłam zakupić te wkładki /test na sączenie wód plodowych no i ewidentnie to nie to bo się nic nie odbarwia. Po dłuższym zastanowieniu się mam te wycieki rano jak wstanę z łóżka i zacznę chodzić i niedługo po prysznicu w ciągu dnia niewiele lub wcale ,jutro rano lekarz będę rozmawiać o tym
 
Myślę, że nikt tego nie oceni przez internet. Dla mnie wody są typowe jak wody - czyli przeźroczyste, ciepłe, bezzapachowe mocno płynne. Ale mi odeszły wszystkie na porodówce więc też było ich dużo.
Mi ciągle coś "cieknie" ale nie przywiązuje do tego wagi - tylko ja mam specyficzną sytuację bo i zero szyjki, i miękka i nawet z rozwarciem 🙈 Tylko mi się nie spieszy - dzisiaj to w ogóle nie mam czasu na rodzenie :p
Mnie to na tyle wszyysko zaczyna męczyć że mam myśli że chciałabym już urodzić 😱 mimo tego e porodu się okropnie boje
 
Mnie to na tyle wszyysko zaczyna męczyć że mam myśli że chciałabym już urodzić 😱 mimo tego e porodu się okropnie boje

Ja bym nie chciała bo jednak z jakiegoś powodu termin wypada w 40tc, a nie w 36tc. Ale czasem nie można mieć tego co się chce 🙄
Drugi poród miałam cudowny więc liczę że ten też taki będzie
 
reklama
Do góry