reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najwcześniej test ciążowy?

aro666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2023
Postów
15
Cześć dziewczyny! OM 21.01, owulacja - test owulacyjny pierwszy pozytywny (dwie grube kreski) 4.02, 5.02 też dwie kreski, 6.02 druga dużo słabsza, 7.02 druga niewidoczna. Przytulanie z mężem: 4-5-6. Jak myślicie, kiedy jest sens najwcześniej wykonać betę albo ten test o czułości 10? ❤️❤️
 
reklama
Najpewniej będzie w dniu spodziewanej miesiączki. Bo testy nie potwierdzają owulacji, a jedynie pokazują, że się pojawi za około 24h czy 12h zależy jakie testy robiłaś. Dlatego najpewniejszym terminem będzie termin @. Trzymam kciuki!♥️
 
Oczywiście nie wytrzymałam, i zrobiłam dziś, 7 dni po pozytywnym teście owu, ale jest negatywny 😃. Poczekam jeszcze w spokoju tydzień 😇😇😇
 
Wieści: wczoraj robiony test, negatywny. Cztery dni do okresu, nie jest "sucho" jak zawsze tylko ciągle jakiś śluz, kłucie, pobolewanie 😳 może zaskoczy 👶👶
 
Cześć dziewczyny! OM 21.01, owulacja - test owulacyjny pierwszy pozytywny (dwie grube kreski) 4.02, 5.02 też dwie kreski, 6.02 druga dużo słabsza, 7.02 druga niewidoczna. Przytulanie z mężem: 4-5-6. Jak myślicie, kiedy jest sens najwcześniej wykonać betę albo ten test o czułości 10? ❤️❤️
Ja mialam cykle 30-35 i testy robilam 3 dni przed planowaną miesiączka ale mialam kontrolowane kiedy mozna było działać i robilam testy z clearblue elektroniczne i wychodIly pozytyne
 
reklama
Do góry