reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

Dołączył(a)
28 Sierpień 2023
Postów
6
Witam, wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy Pink z Rossmana o czułości 10ml wyszła druga jasniutka kreska , dzisiaj rano powtórzyłam test również Pink o czułości 10 ml i jest negatywny. Czy możliwe że test wyszedł fałszywie pozytywny wieczorem ?
 
reklama
Mozliwe. W takiej sytuacji najbardziej wiarygodnym zrodlem bedzie badanie beta HCG z krwi.
Hej. Nie wiedziałam gdzie załączyc wątek bo jestem tu nowa ,czy to naprawdę moze być ciąża? Bo własnym oczom nie wierzę ,w środę chce idź na bhcg😀
 

Załączniki

  • IMG20231023193159.jpg
    IMG20231023193159.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 577
Robiłam betę 25.10 i miałam 109,26
27.10.23 --> 304,35
czy to nie za dużo? 🫣
Też miałam takie duże przyrosty i będę miała wnet badania. Trzymam kciuki, aby to nie znaczyło nic złego. Napisz potem, jak Ci potem rosła beta. Ja miałam krwawienia i mam nadzieję, że u mnie to było powodem takich przyrostów. Z tym, że na razie to tylko moje gdybanie. Czytałam tu w jednym z wątków, że czasem tak jest i niekoniecznie oznacza, że dziecko jest chore. U mnie były przyrosty 160% co dwa dni, zamiast 60-100%. Żyję w stresie do badania.
 
Też miałam takie duże przyrosty i będę miała wnet badania. Trzymam kciuki, aby to nie znaczyło nic złego. Napisz potem, jak Ci potem rosła beta. Ja miałam krwawienia i mam nadzieję, że u mnie to było powodem takich przyrostów. Z tym, że na razie to tylko moje gdybanie. Czytałam tu w jednym z wątków, że czasem tak jest i niekoniecznie oznacza, że dziecko jest chore. U mnie były przyrosty 160% co dwa dni, zamiast 60-100%. Żyję w stresie do badania.
Przyrost 160% to nie jest dużo. Niektóre kobiety mają i po 300 %. Krwawienie nigdy nie jest powodem dużych przyrostów. Byłaś u lekarza z tym krwawieniem?
 
reklama
Tak. Dali mi zastrzyk z progesteronem po 2 dniach się uspokoiło. Teraz nie krwawię. Biorę progesteron w tabletkach.
 
Do góry