reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test pozytywny jest?

Dzien dobry nie stety dzis negatywny wiec czekamy na okres .albo falszywnie pozytywny albo biochem .8 maja mam wizyte wtedy tez bede kilka dni przed owulacja to od razu monitoring zrobimy to juz 7 miesiąc staran I nic .zrobimy morfologie nasienia .I zobaczymy co dalej .milego dnia
 
reklama
Dzien dobry nie stety dzis negatywny wiec czekamy na okres .albo falszywnie pozytywny albo biochem .8 maja mam wizyte wtedy tez bede kilka dni przed owulacja to od razu monitoring zrobimy to juz 7 miesiąc staran I nic .zrobimy morfologie nasienia .I zobaczymy co dalej .milego dnia
Powodzenia, oby w następnym cyklu się udało.
 
Cześć 🙋‍♀️ przepraszam ale jestem nowa na forum i do końca nie wiem jak to działa.
Od jakiegoś czasu sporadycznie robię testy ciążowe, które zazwyczaj wychodzą negatywnie. Dziś na teście pokazało mi coś takiego(w załączniku zdjęcia) Pisałam na czacie z Ginekologiem, który stwierdził że test jest słabo DODATNI, i zalecił wykonanie testu diagitalnego. Co sądzicie ?
 

Załączniki

  • IMG_5950.jpeg
    IMG_5950.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 62
Cześć 🙋‍♀️ przepraszam ale jestem nowa na forum i do końca nie wiem jak to działa.
Od jakiegoś czasu sporadycznie robię testy ciążowe, które zazwyczaj wychodzą negatywnie. Dziś na teście pokazało mi coś takiego(w załączniku zdjęcia) Pisałam na czacie z Ginekologiem, który stwierdził że test jest słabo DODATNI, i zalecił wykonanie testu diagitalnego. Co sądzicie ?
Ten test jest zalany. Polecam zrobić inny albo betę.
 
Test jest zalany.
Powtórz jutro nowy z porannego moczu i trzymaj się instrukcji.
Ewentualnie możesz zrobić beta HCG z krwi.
 
Zresztą ginekolog sam Ci zalecił wykonanie innego testu.
Gdyby był pewien, że jest dodatni, to by pogratulował i wyznaczył termin, w jakim się zgłosić na wizytę. A nie kazałby powtarzać test. :)
 
reklama
Do góry