reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny pęcherzyk ciążowy

Dołączył(a)
3 Sierpień 2023
Postów
10
Czy któraś z Was miała podobny pęcherzyk?
Lekarz stwierdził tylko, ze nie wie co ma o tym myśleć… bo jest duży i nieregularny…
Mam krwiak 17mm, raz poleciała mi krew, ale serduszko zaczęło bić.
2 tyg temu pęcherzyk ciążowy był okrągły, a teraz jest taki dziwny :(
6t4d, CRL 0,67cm, biorę luteinę i neoparin
OxqIrgb.jpg
 
reklama
Naprawdę nikt nie miał takiego przypadku :(?
cześć Magda, jestem teraz w podobnej sytuacji i też właśnie szukam Dziewczyn, które miały podobne doświadczenia.
U mnie w 6t3d ginekolog zwrócił uwagę na kształt pęcherzyka ciążowego, nie widział zarodka, w środku pęcherzyka dziwna „siateczka” gdzie nie gdzie.
Wczoraj byłam w szpitalu na wizycie i ginekolog powiedziała, że pęcherzyk przez 3 dni zmienił trochę kształt na lepszy i pojawił się zarodek 2 mm, tętno wątpliwe. Mam przyjść za tydzień.
Jestem bardzo zestresowana, nigdy nie słyszałam o tym, że kształt pęcherzyka ciążowego może mieć jakiekolwiek znaczenie.
Nie krwawię, czasami tylko lekko brązowe plamki widzę.
Wrzucam dwa zdjęcia.

Daj proszę znać jak się z tym wszystkim czujesz.
 

Załączniki

  • IMG_3285.jpeg
    IMG_3285.jpeg
    171,8 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG_3284.jpeg
    IMG_3284.jpeg
    159,7 KB · Wyświetleń: 113
A to zdjęcie z usg z wtorku 1 sierpnia i jakby pusty w środku.
 

Załączniki

  • IMG_3231.jpeg
    IMG_3231.jpeg
    77,9 KB · Wyświetleń: 169
cześć Magda, jestem teraz w podobnej sytuacji i też właśnie szukam Dziewczyn, które miały podobne doświadczenia.
U mnie w 6t3d ginekolog zwrócił uwagę na kształt pęcherzyka ciążowego, nie widział zarodka, w środku pęcherzyka dziwna „siateczka” gdzie nie gdzie.
Wczoraj byłam w szpitalu na wizycie i ginekolog powiedziała, że pęcherzyk przez 3 dni zmienił trochę kształt na lepszy i pojawił się zarodek 2 mm, tętno wątpliwe. Mam przyjść za tydzień.
Jestem bardzo zestresowana, nigdy nie słyszałam o tym, że kształt pęcherzyka ciążowego może mieć jakiekolwiek znaczenie.
Nie krwawię, czasami tylko lekko brązowe plamki widzę.
Wrzucam dwa zdjęcia.

Daj proszę znać jak się z tym wszystkim czujesz.
Nie napisałam, że te zdjęcia są z wczoraj czyli 6t6d
 
Tak na samym początku jak robiłam wyniki bety.
17 lipca progesteron był 28,14; 20 lipca 23,05. Później już nie sprawdzałam, lekarze powiedzieli, że to nie jest moment, żeby się przejmować progesteronem 🤔
Rozumiem. Ja jestem już taka panikara, że chyba sama dla siebie bym sprawdziła. W lutym poroniłam w 9-10 tygodniu ciążę, która zatrzymała się na 7 tygodniu. Nikt mi nic nie zlecił a sama też nie myślałam. Potem miałam ciążę biochemiczną, progesteron 1.67 ng/ml. Gdybym za pierwszym razem miała taką wiedzę jak teraz to od razu bym zbadała progesteron żeby sprawdzić czy to nie przez to
 
reklama
Rozumiem. Ja jestem już taka panikara, że chyba sama dla siebie bym sprawdziła. W lutym poroniłam w 9-10 tygodniu ciążę, która zatrzymała się na 7 tygodniu. Nikt mi nic nie zlecił a sama też nie myślałam. Potem miałam ciążę biochemiczną, progesteron 1.67 ng/ml. Gdybym za pierwszym razem miała taką wiedzę jak teraz to od razu bym zbadała progesteron żeby sprawdzić czy to nie przez to
Może też w poniedziałek sprawdzę, nie zaszkodzi na pewno.
 
Do góry