reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

A tak wogole to w nocy budzę się o 2-3 godzinie i nie śpię do 6 a później do 14 mogę spać... też tak macie ? Jestem w tym momencie na urlopie. Nie wiem co będzie po powrocie do pracy. A i pytanie kiedy idziecie na L4 i w jakiej branży jesteście. Bo ja w handlowej i Man lżejsze stanowisko więc tak planuje do 1 kwietnia minimum.
Również miałam etap budzenia się w nocy i nie mogłam ponownie zasnąć, męczyłam się do rana, a w pracy chodziłam jak zombie..
Na szczęście przeszło samo!
 
reklama
Swoją drogą, jak macie starsze dzieci, to one marzą o rodzeństwie konkretnej płci? Moja młoda marzy o siostrze, w rodzinie mamy w zasadzie samych chłopców, więc dziewczynki to raczej tylko w przedszkolu. O ciąży jeszcze nie wie, ale jak tłumaczymy, że nie mamy wpływu na płeć, to mówi, że jak będzie jednak chłopak, to możemy przecież oddać i urodzisz mi siostrę, tak? 😆
Ile ma mloda? U nas też kiedyś słyszałam że ona chce siostrę a jak spytałam jął będzie brat to powiedziała że oddamy. Ma 4 lata. Tzn w dzień kobiet właśnie slonczy 4 ;)
 
A co do posmaku w ustach to jakoś specjalnie nie odczuwam zmiany ALE bardzo dużo potraw przygotowywanych jak zawsze smakuje zupełnie inaczej 🤯 Czy ktoś ma podobnie?
 
Jak już wszystkie wiadomości nadrobilam od wczoraj, podpowiadałam, to teraz czas na opowieści!

Byłam dziś na badaniu ;D serducho biło jak oszalałe i mi i temu maleństwu w brzuszku ❤️😭 ;D ciśnienie przed wizyta miałam 150/100 ;D ale teraz mogę już odetchnąć i zająć się produkcją - mam nadzieję córeczki ;)Zobacz załącznik 1615416
Oooo też chodzę do Unicare 😉 ale ja na Targówek. Na woli byłam raz albo dwa razy w poprzedniej ciąży 😉
 
reklama
Do góry