reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Witam nowe wrześniowe 😀 Tak jak pisały dziewczyny, jesteśmy głównie na wątku prywatnym, ale tutaj też zaglądamy, więc piszcie śmiało. Czy jest możliwość jeszcze tam dołączyć to nie wiem, to pytanie głównie do @Owca91, naszej adminki.
Ja detektora nie używam, połówkowe mam 14.05, a termin porodu 23.09. Mam w domu 2-letniego syna, a teraz czekamy na dziewczynkę.
Skąd jesteście dziewczyny?


Ja moderuje tylko 😁 Ale do Adminki piszę jak ktoś nowy chce dołączyć, także poczekam do jutra może ktoś jeszcze się zgłosi widząc wpisy i wyślę listę do Aniaslu :)

Witam nowe dziewczyny, fajnie, że jesteście
 
reklama
Ikulec mieszkasz we Włoszech? Stąd takie zdjęcie? ( strzelam oczywiście:)
Ja musze troszkę uaktualnić swój profil, ostatni mój wpis był w 2011 roku:)))Wtedy mieszkałam koło Londynu, a teraz pisze do Was z pochmurnego dzisiaj Wrocławia.
Zdziwiłam się, ze przy drugim dzieciaczku nie udzielałam się na żadnym forum, ale chyba czasu nie było.
Miło wrócić i poklikać:)
 
Ja moderuje tylko 😁 Ale do Adminki piszę jak ktoś nowy chce dołączyć, także poczekam do jutra może ktoś jeszcze się zgłosi widząc wpisy i wyślę listę do Aniaslu :)

Witam nowe dziewczyny, fajnie, że jesteście
Wybacz, pomieszałam pojęcia 😅
Ikulec mieszkasz we Włoszech? Stąd takie zdjęcie? ( strzelam oczywiście:)
Ja musze troszkę uaktualnić swój profil, ostatni mój wpis był w 2011 roku:)))Wtedy mieszkałam koło Londynu, a teraz pisze do Was z pochmurnego dzisiaj Wrocławia.
Zdziwiłam się, ze przy drugim dzieciaczku nie udzielałam się na żadnym forum, ale chyba czasu nie było.
Miło wrócić i poklikać:)
Zdjęcie pochodzi z wycieczki z Włoch, zakładając konto przy pierwszej ciąży nie miałam zupełnie pomysłu co mogę wrzucić, więc na szybko dodałam to i tak zostało 😅 Mieszkam w Rzeszowie, a przez parę lat mieszkałam też we Wrocławiu 😁
 
Hey Anntryb:)
Na pokładzie już 14 latek - Mateusz, za nim za niedługo 7 latek - Jasiu i we wrzesniu - niespodzianka. To maja trzecia ciąża i wygląda na to, ze siódemka mnie prześladuje:) w bardzo miły sposób:) Ja nigdy nie dopytywałam o płeć i zawsze to była dla mnie niespodzianka dla mnie i mojej całej rodziny. To trochę nietypowe, ale niesamowite przeżycie dowiedzieć w dniu porodu, ja szczerze polecam:)
O matko ja żyje jeszcze w 2014 roku haha 😂 też mam 7 latka w domu od września szkoła. Nooo u Ciebie to rzeczywiście co 7 lat kolejne 🤣
 
Dziewczyny, czy kupując nowe łóżeczko dostawne z Chicco next to me Evo, czy inne tego typu, kupujecie od razu inny materac? Te oryginalne są rzeczywiście złe? Samo łóżeczko ok 1200zl. Jest dobra opcja kupić używkę w dobrym stanie 700-800, wtedy z nawet nowym materacem będzie taniej niż nowe. Jak Wy robicie?
 
Cześć dziewczyny ;) Jeśli można, to też chętnie do Was dołączę - fajnie jest porozmawiać z kimś, kto jest na podobnym etapie i podzielić się troskami czy radością :) Trafiłam do Was przypadkiem, ale nadrobiłam już cały wątek. Termin porodu mam na 12.09 :)
 
reklama
Dziewczyny, czy kupując nowe łóżeczko dostawne z Chicco next to me Evo, czy inne tego typu, kupujecie od razu inny materac? Te oryginalne są rzeczywiście złe? Samo łóżeczko ok 1200zl. Jest dobra opcja kupić używkę w dobrym stanie 700-800, wtedy z nawet nowym materacem będzie taniej niż nowe. Jak Wy robicie?
Ja totalnie nie myśle jeszcze o zakupach. Są rzeczy na których nie będę oszczędzać (jak fotelik samochodowy), ale pozostałe rzeczy będę chciała używane. Nie znam się jeszcze na łóżeczkach, ale myśle, ze kupię jakieś używane łóżeczko dostawiane dowolnej firmy i jakiś porządny, nowy materac.
 
Do góry