reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Tak, te co piszesz. Owszem, rodzinny może wypisać na całą 5 (ja tak poprosiłam), ale NFZ nie refunduje przeciwciał. Gdybym dostała tylko na TSH, fT3 i fT4 to bym zrobiła na fundusz i przeciwciała prywatnie, ale mojemu lekarzowi zapomniało się wpisać fT3 🙃
A co do krzywej - zdecydowanie Cię okłamała, bo rodzinny jak najbardziej może takie skierowanie wystawić 😤 Chociaż to może mocne słowo. Może, tak jak pisała @Mademoiselle_Nika, po prostu nie wystawiają jeśli glukoza i/lub insulina na czczo nie dają wskazań 🤷🏻‍♀️
No tak, to właśnie napisałam “jeżeli glukoza go zaniepokoi”. Inaczej nie ma odstaw do refundacji
 
O Bobie mi też się dzisiaj śniło że wysikałam kreski 🤡 a potem byłam w jakimś przedszkolu i bawiłam się z dziećmi diamentami 🤣
diamentami? Skąd te diamenty się wzięły 😂
Mi też się dziś śniło testowanie, z tymże ja zrobiłam jeden i go zalałam. Także finał snu nie pokazał ani jednej kreski ani dwóch 🤡
Ale nawet mi się nie chce sikać dzisiaj, po prostu czuję że idzie okres 😓
ale nie ma objawów ciążowych jakichś specjalnych…. Przed dwoma kreskami czujesz się jakbyś miała okres zaraz dostać 😎😎😎
 
Mi też się dziś śniło testowanie, z tymże ja zrobiłam jeden i go zalałam. Także finał snu nie pokazał ani jednej kreski ani dwóch 🤡
Ale nawet mi się nie chce sikać dzisiaj, po prostu czuję że idzie okres 😓
Marze, żeby kiedyś powiedzieć „nie chce mi się sikać na test”🥹 Ja po prostu szczam, bo boję się, żeby nie wziąć za późno leków. To tak mi obciąża głowę 🫠
 
Właśnie byłam się pokłuć w Diagnostyce na to AMH, przy okazji podrzucam Wam ulotkę 😊
 

Załączniki

  • 20240418_090135.jpg
    20240418_090135.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 103
reklama
A cos na spierzchnięte usta? 😅 od dobrych dwóch tyg skora schodzi mi płatami i nie mogę ich doprowadzić do normalnego stanu 🤦‍♀️
A jak u Ciebie z piciem wody? Ja zauważyłam, że jak mało pije to właśnie najszybciej spierzchnięte usta mi dają o tym znać.
Dobrze u mnie działa maść retimax 1500, kosztuje parę zł w aptece. Smaruje usta, ręce, twarz jak moja skóra jest przesuszona.
 
Do góry