reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Ja wiem, że mają słaby, bo przecież to było już po samym obrazie widać. Ale wpisać do opisu wizyty a nie poinformować. Bezwodzie to stan zagrożenia życia, dla mnie.
Oni w gabinetach maja słaby sprzęt. Lepszej „jakości” robią np usg prenatalne (w innych gab). W Medi Gd jak raz poprosiłam gin o wydruk dla męża (czas covida i te szaleństwa) to po wydrukowaniu wyrzuciła do kosza, że wstyd jej to dawać (czyt. Taka jakość
 
reklama
Mam pytanie odnośnie jeszcze tej kwalifikacji na in vitro refundowane.
Bo tak przeglądam te papiery od ginekologa i mam ino takie adnotacje wypisane ze na przykład 17.05.23 (AMH kontrola z wynikiem wynik podobny ,wizyta związana ze staraniami się o ciążę i 19.07.23 adnotacja jest w wywiadzie 1 rok starań o ciążę i ze pobrano wymazy mucha .
I teraz pytanie czy to wystarczy pod kwalifikacje
 
Mam pytanie odnośnie jeszcze tej kwalifikacji na in vitro refundowane.
Bo tak przeglądam te papiery od ginekologa i mam ino takie adnotacje wypisane ze na przykład 17.05.23 (AMH kontrola z wynikiem wynik podobny ,wizyta związana ze staraniami się o ciążę i 19.07.23 adnotacja jest w wywiadzie 1 rok starań o ciążę i ze pobrano wymazy mucha .
I teraz pytanie czy to wystarczy pod kwalifikacje
To zależy od lekarza który będzie was kwalifikował. Sama informacja że staracie się ponad rok może nie być wystarczająca, musicie mieć udokumentowane wskazania do ivf (np przebyte inseminacje, diagnostyka wykluczająca ciążę bez wspomagania, stymulacje, drożność, wyniki nasienia itp).
 
@Mademoiselle_Nika jestem całym sercem w współczuciu dla Twojej sytuacji i przesyłam pokłady nadzieji na Twoje jak najlepsze zdrowie, samopoczucie i dobrostan, również psychiczny. Jak dobrze słyszeć, ze nie jesteś jednak w stanie zagrożenia życia i wody są obecne.
 
serdecznie dziękuje za wskazanie pomysłu źródła bólu w napięciu mięśni miednicy ❤️
W życiu bym na to sama nie wpadła, a po 3 dniach leżenia z termoforem i lekami nlpz, dwie sesje ćwiczeń pomogły w 99% :o !
niesamowite 🙈 a skręcałam się gorzej niż podczas najgorszej miesiączki 😅
 
serdecznie dziękuje za wskazanie pomysłu źródła bólu w napięciu mięśni miednicy ❤️
W życiu bym na to sama nie wpadła, a po 3 dniach leżenia z termoforem i lekami nlpz, dwie sesje ćwiczeń pomogły w 99% :o !
niesamowite 🙈 a skręcałam się gorzej niż podczas najgorszej miesiączki 😅
umawiasz wizytę do urofizjo?😎
 
reklama
Do góry