reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Hej, nie mam dobrych wieści po wczorajszej wizycie. Prawdopodobnie mam dużego krwiaka w macicy. Dodatkowo jest coś na kształt pęcherzyka ale na ten czas jest za mały - 4 mm. Więc nie wiadomo co to może być. Dodtego mam konflikt serologiczny. Jak pojawi się krwawienie czeka mnie od razu szpital. Strasznie się boję. Następna wizyta 8 maja.
 
reklama
Hej, nie mam dobrych wieści po wczorajszej wizycie. Prawdopodobnie mam dużego krwiaka w macicy. Dodatkowo jest coś na kształt pęcherzyka ale na ten czas jest za mały - 4 mm. Więc nie wiadomo co to może być. Dodtego mam konflikt serologiczny. Jak pojawi się krwawienie czeka mnie od razu szpital. Strasznie się boję. Następna wizyta 8 maja.
Dlaczego od razu szpital ? W związku z krwiakiem czy ze względu na konflikt?
 
Haha u nas w rodzinie podobne. Pierwsza dzidzia ze stycznia (chrześnica), w sierpniu ma przyjść na świat drugie dziecko i jak dobrze pójdzie to i ja w grudniu powitam swoje ☺️
W sumie to u nas już będzie 3 raz gdy dzieci jest 2 lub 3 z tego samego roku.
Ja gdy byłam w ciąży z córką to w tym samym roku urodziły też 3 moje kuzynki. Kiedy byłam z synem w ciąży to urodzila w tym samym roku kuzynka. Nigdy więc sama w ciazy nie chodzę 😂
 
Hej, nie mam dobrych wieści po wczorajszej wizycie. Prawdopodobnie mam dużego krwiaka w macicy. Dodatkowo jest coś na kształt pęcherzyka ale na ten czas jest za mały - 4 mm. Więc nie wiadomo co to może być. Dodtego mam konflikt serologiczny. Jak pojawi się krwawienie czeka mnie od razu szpital. Strasznie się boję. Następna wizyta 8 maja.
Oby wszystko było dobrze. W którym tygodniu jesteś ?
 
Pisałyście już o brzuszkach. Słyszałam kiedyś że w każdej kolejnej ciąży szybciej widać brzuch. U mnie to już 3 ciąża więc pewnie szybko mnie wybrzuszy, tym bardziej że ja jestem szczupła bardzo a wręcz chuda
 
Ja gdy byłam w ciąży z córką to w tym samym roku urodziły też 3 moje kuzynki. Kiedy byłam z synem w ciąży to urodzila w tym samym roku kuzynka. Nigdy więc sama w ciazy nie chodzę 😂
Ja w 2019 miałam tak samo, z tym że niestety jedna kuzynka urodziła w 25tc i jej córeczka żyła tylko kilka godzin 😔 nawet nie chce sobie wyobrażać jak ona się czuła widząc nas ze zdrowymi dziećmi.
W tym roku urodziła już moja siostra, o żadnej innej ciąży w rodzinie nic nie wiem
 
reklama
Do góry