reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Ja skończę 32 lata w październiku. Mój lekarz stwierdził, że młoda jeszcze jestem 😅 kiedyś nie wyobrażałam sobie rodzić po 30stce.
Ja dziś leżę i nic nie robię, mąż zawiózł córkę do teściów 🙂 ja jestem non stop zmęczona. Wczoraj poszłam spać o 21, wstałam dziś o 6:30 i poszłam na drzemkę o 13. Obudziłam się o 16 i nadal czuję się nie wyspana 🙈 ale w poprzedniej ciąży było dokładnie tak samo. W ogóle jak na razie to praktycznie przebiegają identycznie
Ja w czerwcu ma zmianę kodu na 3 z przodu. Miałam do 30 mieć już 3 dzieci i kończyć przygodę z rozrodem 🙈
 
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was i jeśli nie macie nic przeciwko to będę trochę podczytywać na razie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży.
Jestem po ivf .. trzy tygodnie po padaniu zarodka. Niestety wczoraj na usg lekarz nie umiał do końca stwierdzić czy pęcherzyk jest w macicy, ale niestety mam sporego krwiaka i ciągle plamie i boli mnie brzuch. Więc moja ciąża jest niepewna. W poniedziałek mam wizytę u innego ginekologa, więc zobaczymy co on dopatrzy.
 
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was i jeśli nie macie nic przeciwko to będę trochę podczytywać na razie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży.
Jestem po ivf .. trzy tygodnie po padaniu zarodka. Niestety wczoraj na usg lekarz nie umiał do końca stwierdzić czy pęcherzyk jest w macicy, ale niestety mam sporego krwiaka i ciągle plamie i boli mnie brzuch. Więc moja ciąża jest niepewna. W poniedziałek mam wizytę u innego ginekologa, więc zobaczymy co on dopatrzy.
Trzymam kciuki!❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was i jeśli nie macie nic przeciwko to będę trochę podczytywać na razie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży.
Jestem po ivf .. trzy tygodnie po padaniu zarodka. Niestety wczoraj na usg lekarz nie umiał do końca stwierdzić czy pęcherzyk jest w macicy, ale niestety mam sporego krwiaka i ciągle plamie i boli mnie brzuch. Więc moja ciąża jest niepewna. W poniedziałek mam wizytę u innego ginekologa, więc zobaczymy co on dopatrzy.
Część 🙂 podczytuje kreski i jestem na bieżąco z Twoją historią, ma nadzieję że będzie mieć szczęśliwy zakończenie. Trzymam mocno kciuki 🤞🏻✊🏻✊🏻
 
Do góry