reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was i jeśli nie macie nic przeciwko to będę trochę podczytywać na razie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży.
Jestem po ivf .. trzy tygodnie po padaniu zarodka. Niestety wczoraj na usg lekarz nie umiał do końca stwierdzić czy pęcherzyk jest w macicy, ale niestety mam sporego krwiaka i ciągle plamie i boli mnie brzuch. Więc moja ciąża jest niepewna. W poniedziałek mam wizytę u innego ginekologa, więc zobaczymy co on dopatrzy.
Witamy 🙂 mam nadzieję, że już z nami zostaniesz
 
Jako że w poniedziałek i wtorek czułam się pełna energii postanowiliśmy się wybrać z mezem na odpoczynek, widoki piękne ale pech chce ze czuje się gorzej niż przez ostatnie 2 dni, a poniżej moje dzisiejsze widoki
 

Załączniki

  • IMG-20240501-WA0013.jpg
    IMG-20240501-WA0013.jpg
    217,8 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG-20240501-WA0012.jpg
    IMG-20240501-WA0012.jpg
    244,3 KB · Wyświetleń: 32
Super że same dobre wieści :) Dziewczyny po 30 czy robicie tylko pappa czy decydujecie się na nifty/sanco? Mam 31lat i sporo się naczytałam że po 30 ryzyka
Ja robię na razie tylko Pappa, zobaczymy jak wyjdzie jeśli coś będzie nie tak to będę się dalej badac już odpłatnie
 
Jako że w poniedziałek i wtorek czułam się pełna energii postanowiliśmy się wybrać z mezem na odpoczynek, widoki piękne ale pech chce ze czuje się gorzej niż przez ostatnie 2 dni, a poniżej moje dzisiejsze widoki
Wow widok piękny 😍 i ambitny wypoczynek. Ja ostatnio po naszych okolicznych górkach i dostałam zadyszki. Zastanawiałam się co mi się dzieje, teraz wiem że to ciąża 😁
 
Ostatnia edycja:
Wow widok piękny 😍 i ambitny wypoczynek. Jak ostatnio po naszych okolicznych górkach i dostałam zadyszki. Zastanawiałam się co mi się dzieje, teraz wiem że to ciąża 😁
Mnie też wykończyła ta wyprawa, mimo że wjeżdżaliśmy kolejka, a teraz boli mnie brzuch nie mam siły i jestem na granicy wymiotów
 
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was i jeśli nie macie nic przeciwko to będę trochę podczytywać na razie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży.
Jestem po ivf .. trzy tygodnie po padaniu zarodka. Niestety wczoraj na usg lekarz nie umiał do końca stwierdzić czy pęcherzyk jest w macicy, ale niestety mam sporego krwiaka i ciągle plamie i boli mnie brzuch. Więc moja ciąża jest niepewna. W poniedziałek mam wizytę u innego ginekologa, więc zobaczymy co on dopatrzy.
Trzymam mocno kciuki za wizyte 🤞 🍀
Jaa mam wizyte dopiero 8 maja
 
reklama
Do góry