reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie było wczoraj byłam na prenatalnych z usg wszystko wyszło Ok ciąża tydzień młodsza niż z miesiaczki wstępny termin 30 listopad doktor stwierdził że dziecko bardzo ruchliwe i skoczne 😁
Super, że wszystkie wyniki w nirmie! Moje tak samo ruchliwe, ostatnio na USG odbijało się nóżkami od ściany macicy jak żabka🤣🥰
 
Hej dziewczyny! Ja jeszcze chciałabym do Was dołączyć na prywatny, ale najpierw się przywitam! Mam termin na 24 listopada (dziś 12+1) i dziś byłam na usg prenatalnym. Lekarka stwierdziła zwiększone ryzyko trisomii 18 :/ z Pappa wychodzi 1:4283, serce bije za wolno, bo 140 uderzeń i mam za niską betę, bo tylko 0,278 MoM. Siedzę jak na szpilkach i co chwilę odświeżam maila, bo czekam na wyniki VeraGene. Robiłam 14 dni temu, a potem się okazało że na Cyprze mieli 6 dni Wielkanocy... na razie staram się nie panikować, ale liczyłam na lepsze wieści :(
Hej, dziewczyny, nie było mnie bardzo długo ale najpierw młody miesiąc chorował , później miałam dużo pracy :(

Wiem co czujesz,
Dzisiaj odebrałam telefon z wiadomością że mam ryzyko trisomii 1:800… ale w USG prenatalnym wszystko ok.

Jutro mam pobierana krew do badania Nifty. I będę czekać na wyniki 2 tygodnie 🙁
 
Hej, dziewczyny, nie było mnie bardzo długo ale najpierw młody miesiąc chorował , później miałam dużo pracy :(

Wiem co czujesz,
Dzisiaj odebrałam telefon z wiadomością że mam ryzyko trisomii 1:800… ale w USG prenatalnym wszystko ok.

Jutro mam pobierana krew do badania Nifty. I będę czekać na wyniki 2 tygodnie 🙁
Trzymam za Ciebie i dzieciątko kciuki! Ja na szczęście dostalam wczoraj wieczorem wyniki Veragene i wszystko dobrze. Mam nadzieję, że u Was będzie tak samo! Czekanie jest okropne, ale przypuszczam, że Wasze wyniki będą trochę szybciej. U mnie mowili do 14 dni roboczych a koniec koncow dostalam je po 6 dniach roboczych (14 dni ogółem)
 
Trzymam za Ciebie i dzieciątko kciuki! Ja na szczęście dostalam wczoraj wieczorem wyniki Veragene i wszystko dobrze. Mam nadzieję, że u Was będzie tak samo! Czekanie jest okropne, ale przypuszczam, że Wasze wyniki będą trochę szybciej. U mnie mowili do 14 dni roboczych a koniec koncow dostalam je po 6 dniach roboczych (14 dni ogółem)
obyś miała rację , czas się będzie strasznie ciągnął .. :( w ogóle się nie spodziewałam takiego telefonu.

Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze ❤️

Czy można jeszcze dołączyć do prywatnej grupy czy się spóźniłam ?
 
Hej, dziewczyny, nie było mnie bardzo długo ale najpierw młody miesiąc chorował , później miałam dużo pracy :(

Wiem co czujesz,
Dzisiaj odebrałam telefon z wiadomością że mam ryzyko trisomii 1:800… ale w USG prenatalnym wszystko ok.

Jutro mam pobierana krew do badania Nifty. I będę czekać na wyniki 2 tygodnie 🙁
Pamiętaj, że to tylko statystyka. Będzie dobrze 🤞
 
reklama
Do góry