reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Fajne, a z drugiej strony... odważne 😉
U nas jak się niektórzy dowiedzą o #4 to dopiero będą teksty o patologii ...
Jak urodzę to synek będzie w trakcie zerówki i nie będę chciała dzieciaków zostawiać długo w domu. Bo zerówka to poważna sprawa i w styczniu balik karnawałowy, syna urodziny a młody lubi i balik i zanosić cukierki na urodziny dla kolegów i koleżanek. Ja już tak myślę że w połowie stycznia wrócą normalnie do przedszkola. Teściowa będzie u nas na górze mieszkać, więc ja będę na pewno prosić żeby na czas zawożenia dzieciaków zajęła się najmłodszym
 
Ja też marzyłam zawsze o małej gromadce, ale chyba już za późno 💩 jakbym w kolejnej ciąży miała bliźniaki to nawet bym się cieszyła 😃 ale w sumie teraz mogę sobie tak gadać, a życie pewnie zweryfikuje jak pojawi się pierwszy bobas czy marzenia o dużej rodzinie będą nadal aktualne 😃
 
Jak urodzę to synek będzie w trakcie zerówki i nie będę chciała dzieciaków zostawiać długo w domu. Bo zerówka to poważna sprawa i w styczniu balik karnawałowy, syna urodziny a młody lubi i balik i zanosić cukierki na urodziny dla kolegów i koleżanek. Ja już tak myślę że w połowie stycznia wrócą normalnie do przedszkola. Teściowa będzie u nas na górze mieszkać, więc ja będę na pewno prosić żeby na czas zawożenia dzieciaków zajęła się najmłodszym
U nas najstarszy też w zerówce wtedy będzie 😉 więc nie będzie opcji żeby siedział w domu....
 
Fajne, a z drugiej strony... odważne 😉
U nas jak się niektórzy dowiedzą o #4 to dopiero będą teksty o patologii ...
Ja marzyłam o 3-5 dzieci 😉 i nie uważam by to było odważne. Kocham dzieci, mój mąż jest cudownym ojcem i co najważniejsze wiem że jesteśmy dobrymi, odpowiedzialnymi rodzicami 🙂 miłość jest, warunki są więc wydaje mi się że lepiej by w takich rodzinach było więcej dzieci niż faktycznie rodziło się choć jedno w patologi. Ja niestety przez swoje doświadczenia nie będę chciała się już starać o więcej, ale kto wie może kiedyś mi się odmieni 🤷🏻‍♀️ i zazdroszczę rodzinka gdzie jesteś dzieci 3 i 3+ 😉 może to też z tego się bierze, że mam spośród rodzeństwa i gdy byliśmy mali to nigdy się nie nudziliśmy 🙂 a ile ja przełamałam, że moja córka tego nie ma. Najgorsze było to że w ostatnim czasie, to ona sama zaczęła płakać rodzeństwo, bo ona też chce mieć siostrę jak Zuzia, czy brata jak ma Adam 😔 jak to słuchałam było mi bardzo ciężko...
Podsumowując, nie warto patrzeć na to co ludzie powiedzą. Jeśli mamy warunki i miłość w sobie, to sprowadzajmy na ten świat bobaski 😍
 
reklama
Jak urodzę to synek będzie w trakcie zerówki i nie będę chciała dzieciaków zostawiać długo w domu. Bo zerówka to poważna sprawa i w styczniu balik karnawałowy, syna urodziny a młody lubi i balik i zanosić cukierki na urodziny dla kolegów i koleżanek. Ja już tak myślę że w połowie stycznia wrócą normalnie do przedszkola. Teściowa będzie u nas na górze mieszkać, więc ja będę na pewno prosić żeby na czas zawożenia dzieciaków zajęła się najmłodszym
U mnie te pierwsze miesiące będą ciężkie. Mieszkamy sami więc będę prosić sąsiadkę lub babcie by przychodzili po moje dziecko. Na szczycie odprowadzanie tylko na przystanek, bo mamy postawionego busa dla dzieci i samo to że już nim jeździ więc nie będzie aż tak dużo nowości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry