reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Moja nie cierpiała jeździć autem, a do rodziców i teściów mamy 100km 🙄 dopiero na autostradzie (czyli po ok 20min jazdy) zasypiała. Z czasem jej się poprawiło, ale teraz to ją po prostu można czymś zająć. W zeszłym roku jechaliśmy 10h do Włoch i dała radę 😁
 
reklama
Moja nie cierpiała jeździć autem, a do rodziców i teściów mamy 100km 🙄 dopiero na autostradzie (czyli po ok 20min jazdy) zasypiała. Z czasem jej się poprawiło, ale teraz to ją po prostu można czymś zająć. W zeszłym roku jechaliśmy 10h do Włoch i dała radę 😁
Mój syn na pewno by nie dojechał 10h do Włoch 🤦🏻‍♀️
Ja mam do rodziców 600 km, do teściów niecałe 100. Także też fajnie 🤣 Przez pierwsze pół roku do teściów pojechaliśmy raz 🤣
A do rodziców nie jechałam jeszcze wcale autem od kiedy syn się urodził 🤣🤣 lecieliśmy kilka razy samolotem w ta i z powrotem i 2 razy jechaliśmy pociągiem 🤣
 
Moje dzieci za to wszystkie uwielbiały jeździć samochodem nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu jeżeli chodzi o jazdę autem.
 
Zależy jaki egzemplarz się trafi 😂 a tak poważnie zobaczysz jak Ci będzie w roli mamy. Moja bratowa jest super mamą, ale mówi że nie czuję tego jak ja i jak zdecyduje się na kolejne dziecko to tylko i wyłącznie zrobi to dla swoje córki. Ona nie ma potrzeby posiadania więcej dzieci, trochę rozjeżdżają się w tej kwestii z bratem, no ale cóż to zawsze ma kobiecie jest większa odpowiedzialność, więc ona powinna mieć ostatniej zdanie 🙂

A co do bliźniaków. Przedstawiłam swoje wyniki przyrostu i progesteronu dziewczyna z kreskę, one popatrzyły i mówią że z tego mogą być bliźniaki 🙈 najlepsze jest to że ja często miewam podwoje owulację i po ich słowach byłam taka zmieszana. No bo tak z jednej strony fajnie będzie spełnione marzenie o 3, a z drugiej jeszcze większy strach o ciążę. No i jak znalazł się tylko jedne dzidziutek to w sumie chyba się bardziej ucieszyłam 🙂
właśnie dlatego na nic się nie nastawiam 😃😃 jestem otwarta na to co przyniesie los 😂
 
Aj widzicie jakie różne te dzieciaczki. Mój synek uwielbiam jeździć autem od samego początku a córcia od razu marudzi, że jej niedobrze i kiedy dojedziemy...na szczęście jest w stanie zasnąć na jakiś czas dzięki czemu wchodzę w grę jakieś dłuższe podroże.

Ja zawsze myślałam, że będę miała dwoje dzieci😁chociaż ostatnio na myśl o tym że już nigdy nie będę miała takiego maleństwa przykro mi bylo😅no i bach..jest 🙂 dzieciaczki sie cieszą, ja też ale tak jak lubiłam chodizc w poprzednich ciążach tak tutaj wolałbym już mieć dzidziulka od razu przy sobie🤪

Dziewczynki a jak u Was ze wspolzyciem? Bo my od pozytywnego testu nie wspozylismy bo lekarz na początku mówił, żeby się wstrzymać a teraz na wizycie zapomniałam zapytać 😅 nie mam żadnych plamień ani nic i trochę mnie korci🤪 a wy jak tam?
 
Aj widzicie jakie różne te dzieciaczki. Mój synek uwielbiam jeździć autem od samego początku a córcia od razu marudzi, że jej niedobrze i kiedy dojedziemy...na szczęście jest w stanie zasnąć na jakiś czas dzięki czemu wchodzę w grę jakieś dłuższe podroże.

Ja zawsze myślałam, że będę miała dwoje dzieci😁chociaż ostatnio na myśl o tym że już nigdy nie będę miała takiego maleństwa przykro mi bylo😅no i bach..jest 🙂 dzieciaczki sie cieszą, ja też ale tak jak lubiłam chodizc w poprzednich ciążach tak tutaj wolałbym już mieć dzidziulka od razu przy sobie🤪

Dziewczynki a jak u Was ze wspolzyciem? Bo my od pozytywnego testu nie wspozylismy bo lekarz na początku mówił, żeby się wstrzymać a teraz na wizycie zapomniałam zapytać 😅 nie mam żadnych plamień ani nic i trochę mnie korci🤪 a wy jak tam?
Pierwszy trymestr zakazane ze wzgledu na to że to ciąża wysokiego ryzyka :)
 
Aj widzicie jakie różne te dzieciaczki. Mój synek uwielbiam jeździć autem od samego początku a córcia od razu marudzi, że jej niedobrze i kiedy dojedziemy...na szczęście jest w stanie zasnąć na jakiś czas dzięki czemu wchodzę w grę jakieś dłuższe podroże.

Ja zawsze myślałam, że będę miała dwoje dzieci😁chociaż ostatnio na myśl o tym że już nigdy nie będę miała takiego maleństwa przykro mi bylo😅no i bach..jest 🙂 dzieciaczki sie cieszą, ja też ale tak jak lubiłam chodizc w poprzednich ciążach tak tutaj wolałbym już mieć dzidziulka od razu przy sobie🤪

Dziewczynki a jak u Was ze wspolzyciem? Bo my od pozytywnego testu nie wspozylismy bo lekarz na początku mówił, żeby się wstrzymać a teraz na wizycie zapomniałam zapytać 😅 nie mam żadnych plamień ani nic i trochę mnie korci🤪 a wy jak tam?
My nie wspolzyjemy od pozytywnego testu, bo plamilam, okazało się, ze mam nadżerkę i to prawdopodobnie z niej, bralam progesteron, potem dr kazała odstawić, a teraz znowu mam co i rusz różowe plamienia. 🤷🏻‍♀️ Także na razie u nas posucha. 🙃
 
Aj widzicie jakie różne te dzieciaczki. Mój synek uwielbiam jeździć autem od samego początku a córcia od razu marudzi, że jej niedobrze i kiedy dojedziemy...na szczęście jest w stanie zasnąć na jakiś czas dzięki czemu wchodzę w grę jakieś dłuższe podroże.

Ja zawsze myślałam, że będę miała dwoje dzieci😁chociaż ostatnio na myśl o tym że już nigdy nie będę miała takiego maleństwa przykro mi bylo😅no i bach..jest 🙂 dzieciaczki sie cieszą, ja też ale tak jak lubiłam chodizc w poprzednich ciążach tak tutaj wolałbym już mieć dzidziulka od razu przy sobie🤪

Dziewczynki a jak u Was ze wspolzyciem? Bo my od pozytywnego testu nie wspozylismy bo lekarz na początku mówił, żeby się wstrzymać a teraz na wizycie zapomniałam zapytać 😅 nie mam żadnych plamień ani nic i trochę mnie korci🤪 a wy jak tam?
Jest ale bardzo rzadko. Od pozytywu było kilka razy, ale to za sprawą mojego libido. No i jeszcze ta nieszczęsna luteina 🤷🏻‍♀️ może gdy przestanę ją aplikować wrócimy do normalności.
 
Aj widzicie jakie różne te dzieciaczki. Mój synek uwielbiam jeździć autem od samego początku a córcia od razu marudzi, że jej niedobrze i kiedy dojedziemy...na szczęście jest w stanie zasnąć na jakiś czas dzięki czemu wchodzę w grę jakieś dłuższe podroże.

Ja zawsze myślałam, że będę miała dwoje dzieci😁chociaż ostatnio na myśl o tym że już nigdy nie będę miała takiego maleństwa przykro mi bylo😅no i bach..jest 🙂 dzieciaczki sie cieszą, ja też ale tak jak lubiłam chodizc w poprzednich ciążach tak tutaj wolałbym już mieć dzidziulka od razu przy sobie🤪

Dziewczynki a jak u Was ze wspolzyciem? Bo my od pozytywnego testu nie wspozylismy bo lekarz na początku mówił, żeby się wstrzymać a teraz na wizycie zapomniałam zapytać 😅 nie mam żadnych plamień ani nic i trochę mnie korci🤪 a wy jak tam?
Ja przez mdłości to nie mam na nic ochoty.... mimo, że poza ciążą to jak nastolatkowie 😜🤭

Też macie dużo śluzu? Ja dzisiaj poczułam, że poleciało, od razu schiza czy to krew, a to po prostu dużo śluzu... wczoraj też miałam taką sytuację...
 
reklama
Ja tez się przywitam. Termin z ostatniej miesiączki na 25.12.2024. Bete robiłam chyba z 3 razy :) 17 maja mam wizytę na Usg genetyczne doczekać się nie mogę. W 6 tygodniu biło serduszko 114 na minutę wszystko w normie :)
 
Do góry