reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Jejku Celinka,nie mow....dla mnie to bedzie taaaki dlugi tydzien,ze szok:sorry2:i nigdy nie nalezalam do cierpliwych:zawstydzona/y:
Wczoraj z prawego sutka wyciekl mi jakis plyn,jakas woda,nie za duzo tego bylo,ale bylo...
a i ciagle mam wrazenie,ze cos mi w gardle stoi
no i zgaga mnie dopadla
 
reklama
Gratuluję też maleńkich chłopaczków!! Ja ide dziś do gina wiec moze młode wreszcie się ujawni a jak nie to 9go mam drugie usg genetyczne wiec nie wyjdę stamtąd póki sie nie dowiem:-)

Ania. falko to napewno siara więc nie masz się co martwić. Piersi i móżg przygotowują sie do laktacji w końcu w czasie ciązy mamy wzmożona ilośc wydzielania min. prolaktyny (U mnie też się już pojawiła)

własnie jestem w trakcie krzywej cukrowej - pomiędzy pomiarami (mieszkam 5 min od przychodni więc nie musze tam kwitnąc) Myslałm ze zaraz zwrócę ta glukozę ale mąz mnie uświadomił zebym sobie cytryny dodała i wiecie co- wypiłam bez zadnych problemów ale inaczej byłoby barrrrrrrrdzo cięzko
 
Ostatnia edycja:
ania.falko- pół ciąży z synkiem musiałam nosić wkładki latkacyjne, bo miałam już pokarm ;-) Więc to pewnie to, ale powiedz o tym lekarzowi na wizycie, dla spokoju.

Ja dziś przed południem mam wizytę u ginki, a jutro USG.
 
Super wiesci Celinka! Nie mam co prawda porownania jak to jest miec pierwsza dziewczynke, ale pierwszy synek jest superacko. Teraz nie moze sie doczekac jak bedzie starszym bratem..
 
Kluliczku powtórzę się, Celinko gratuluję chłopaczków, coraz więcej mamuś chwali się synkami a na początku był wysyp dziewczynek:-D Kiedy ja się będę mogła pochwalić? Już nie mogę sie doczekać a to jeszcze 16 dni
 
reklama
Do góry