reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

@Daria1991 wez moze wyluzuj juz z tymi chorobskami? Nie mozna podzielic miedzy innych ludzi na swiecie tylko Wy Wy i Wy? 😈 a powaznie zycze duzo zdrowka bo wiem ze to zapewne starsze dziecko przynosi zarazki... u nas dokladnie tak to dziala - starszak w przedszkolu cos dostaje i oboje mam zaraz chorych. Witaminki priobiotyki i moze tran i podbudujecie sie przez wiosne/lato?

Pamietaj ze w efekcie koncowym i tak bedzie jesc parowki i to z keczupem ❤️ to takie moje ulubione powiedzonko odnosnie RD. U nas bez spiny od samego poczatku i je wszystko to co my. Nie mamy problemu:-)

Do 3rż. zostajemy. Pozniej do przedszkola vedziemy probowac jako 2,5latek:-)

Moj maly rozwija sie na pelnym luzie. No procz alergii bo na to musze uwazac nieraz w wiekszych ilosciach. Je, chodzi, zaciesza, zlosci sie i nadal zabkuje w zawrotnym tempie. Smieje sie ze przed 1rz bedzie mial juz wszystkie 20 (przypomne iz brakuje nam niecalego miesiaca do roczku:-))))

Maly update zdjeciowy i prosze o Wasze Cudaki 🥰🤩
 

Załączniki

  • a01f26ca-1fda-4717-9c87-ecab750388e6.jpeg
    a01f26ca-1fda-4717-9c87-ecab750388e6.jpeg
    104,5 KB · Wyświetleń: 17
reklama
I jak po szczepieniu? Było ok? 🙂

Samo szczepienie tak i odpukać na razie też okej :)
Nadal nocki przespane więc super.

Hej dziewczyny🙂 u mas przed świętami i po świętach jedne wielkie choroby. Mały już trzeci raz zapalenie płuc, a starszy grypa. Do tego mąż też coś załapał, ja jakąś jelitowke. Dramat. Ale wychodzimy na prostą. Spacery dalej słabe, chyba już nie polubi się z wózkiem. Szczepienie czeka nas końcem kwietnia. Po ostatnim trochę gorączkował.
A jak u Was z rozszerzaniem diety? Mój Maksio to strasznie się dławił przez pewien czas, wszystko wymiotowal. Teraz się niby poprawiło i mam nadzieję, że tak zostanie, bo zawału można dostac🙈

U nas jeszcze prawie 3 miesiące do rozszerzania diety, ale już się nie mogę doczekać :)
 
@Daria1991 wez moze wyluzuj juz z tymi chorobskami? Nie mozna podzielic miedzy innych ludzi na swiecie tylko Wy Wy i Wy? 😈 a powaznie zycze duzo zdrowka bo wiem ze to zapewne starsze dziecko przynosi zarazki... u nas dokladnie tak to dziala - starszak w przedszkolu cos dostaje i oboje mam zaraz chorych. Witaminki priobiotyki i moze tran i podbudujecie sie przez wiosne/lato?

Pamietaj ze w efekcie koncowym i tak bedzie jesc parowki i to z keczupem ❤️ to takie moje ulubione powiedzonko odnosnie RD. U nas bez spiny od samego poczatku i je wszystko to co my. Nie mamy problemu:-)

Do 3rż. zostajemy. Pozniej do przedszkola vedziemy probowac jako 2,5latek:-)

Moj maly rozwija sie na pelnym luzie. No procz alergii bo na to musze uwazac nieraz w wiekszych ilosciach. Je, chodzi, zaciesza, zlosci sie i nadal zabkuje w zawrotnym tempie. Smieje sie ze przed 1rz bedzie mial juz wszystkie 20 (przypomne iz brakuje nam niecalego miesiaca do roczku:-))))

Maly update zdjeciowy i prosze o Wasze Cudaki 🥰🤩
U nas w miarę ok. Ostatnio znowu mamy problem z skóra,zaostrzył się AZS trochę . Pozatym za parę dni skończymy 9 miesięcy,a z zębów które widziałam na 4 miesiące mamy tylko dwie dolne jedynki narazie 😂
Pozatym wszystko dobrze , śmiechy,chichy,ciężko przebrać bo mi ucieka. Siada sama. Ostatnio ciągle dadada i tatata,o mamie nic nie słychać 😂
RD idzie dobrze lubi praktycznie wszystko oprócz brzoskwini i moreli no i buraczka i batata ale w moim wydaniu,bo słoikowe zjada. Głównie papki lecą lubi papki albo całe ugotowane kawałki,jak coś jej papka ale ma grudki to ciężko idzie. Waży chyba z 10kg,niedługo bilans więc się dowiem 🫣😛
Podrzucam zdjęcie 😊
W maju nasz pierwszy wyjazd razem,dwa dni w Krynicy zobaczymy jak będzie 😂
A no i spanie to masakra budzi się w nocy ,bawi,ciężko jej zasnąć. Mimo,że za dnia nie śpi długo,max 1,5-2h.
 

Załączniki

  • 5455376d-9af5-40fa-96ca-82b1481e6664.jpeg
    5455376d-9af5-40fa-96ca-82b1481e6664.jpeg
    128 KB · Wyświetleń: 18
Do góry