reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczekalnia do albumu zamknietego

A moje zadne ciazowe juz nie wchodza. Zaopatrzylam sie w dresiki i musze je jeszcze podwinac i w nich tez mam zamiar smigac do pracy. A co niech gadaja bede biurowa dresiara ale przynajmniej mnie nie bedzie gniotlo.

Dziewczynki sliczne z was brzuchatki

Ewunia- sliczna ta Twoja malutka
 
reklama
słusznie Kluseczko, to nam ma być wygodnie!!! niech spadają wszelkie kanony modowe... :-D
PS dzięki w imieniu Julinki :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja od pasa w dół nie mam problemu z ubraniem się bo wszystko wchodzi na mnie tak jak wchodziło. Kupiłam sobie spodnie ciążówki-jedne celowo za duże - myślałam że przytyję do nich- yhy już chyba nie dam rady.:no: Jak do tej pory mi d...sko nie urosło to już pewnie nie urośnie. :-D:-D:-D:-D
Co do bluzeczek.....no mam kilka ciążowych ale nie moge juz na nie patrzec. Ciągle chodzę w tych samych- ulubionych a reszta zawala wieszaki.
 
Maggieness świetne to Twoje zdjęcie z pysiem:tak: no i ta linia na brzuchu, na którą ja od początku ciąży czekam z utęsknieniem, ale się u mnie cholera pokazać nie chce:wściekła/y:

Co do ciuchów, to ja mam trochę łaszków po szwagierce, która rodziła w grudniu, ale jej spodnie ciągle mi z tyłka spadają, a bluzki pasują tylko te elastyczne - koszulowe są za duuże (ale jak mówiłam, że tak będzie, to się upierała, że na pewno będą pasowały, więc mi je przyśle - a teraz mi tylko miejsce zabierają, którego i tak mam mało:crazy:). Mam też swój dresik, którym śmigam po domku i spodnie wyjściowe, bluzki przedciążowe noszę, tylko niestety zaczynają mi się podnosić odkrywając brzuch, więc na wyjścia muszę szukać tych dłuższych. A ostatnio z ciekawości założyłam dżinsy, w których pomykałam tak mniej więcej jeszcze do 4 m-ca ciąży no i okazało się, że się w nie mieszczę i dopinam :szok:, tylko dzidzia byłaby w nich trochę ściśnięta, więc zrezygnowałam z ich noszenia:tak:
 
dla tych co nie maja dostepu do zamknietego moja paszcza bez makijazu i domowych ciuchach :)) 34 tydz i 1 dzie

Zgłaszam swoją kandydaturę :-)
1. TO moja Julinka dzisiaj 10 mc 13 dni

to ja też mogę sie pokazać, ale nie wiem czy jest co oglądać

Oto ja z połkniętą Ksenią ok. 2 tygodnie temu:-D:-D:-D

Piękne z Was brzuchatki!
Takie dostojne...:happy: To i ja jeszcze dorzucę golaska :-D...

Dziewczyny i Wy i brzuszki piękne :tak::-).

Ewunia Julinka super dziewuszka!:-)
 
reklama
To i ja ide w slady moich kolezanek i pokazuje moj brzucho ;-):-)

30 tydzien ciazy :-)



32 tydzien ciazy


Ewunia ja nie widze Twojej krolewny :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry