reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczekalnia do albumu zamknietego

reklama
Gumisia, ekstra wyglądasz - normalnie z buzi kraina łagodności ;-)


Choco - jak tam starzenie? Mam nadzieję, że nie rzuciło Ci się wzrok ;-);-);-)

Oto ja z połkniętą Ksenią ok. 2 tygodnie temu

Zobacz załącznik 131321

:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Kalina-jaka Ty masz ekstra figurę:tak::-), mogłabyś reklamować modę ciążową, ja jeszcze trochę a zmieszcze się w worek po ziemniakach:szok::-D
 
Kalina faktycznie bardzo Ci ciąża służy, bo ja podobnie jak gumisia, niedługo to tylko worek albo prześcieradło i poszedł.... napuchłam z kazdej strony :-D







 
na mnie to nawet worek jest za ciasny chodze w jednej bluzce i spodniach juz mi niedobrze na sam widok mojego zestawu ;(
 
u mnie fart spodnie po julce mi zostały jedne jedyne i póki co chodzę w nich na okrągło i jeszcze ich cholera nie wzięła... a bluzki o dziwo panieńskie wchodzą na mnie...
 
o Ewcia to masz farta, ja to panieńskie to se mogę ledwo za szyje naciągnąć, piersi mi tak urosły ze nia ma szans...
ja mam zestaw 3 bluzek , szalony zakup w ciucholandzie, i tak chodzę na zmianę, :tak:







 
reklama
Tacjanka, sama jestem w szoku, z Julką to tylko tuniki, a teraz latam w czym chcę... pewnie przez to że lecę z wagi...
 
Do góry