reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczekalnia do albumu zamknietego

reklama
Martusiu, super laska z Ciebie!!!
czemu nie widzisz zdjęcia? opublikuję jeszcze raz ;-)

zdjęcie gwiazdy z wczoraj ;-)
 
Dziewczyny wspaniałe macie brzuszki:tak:

Ewunia Julinka jest cudna i chyba cała mamusia:tak::-)
 
Dziekuje za komplementy :-)

Ewunia uwzielam sie i odswierzalam strone z 20 razy i w koncu widze Twoja sliczna krolewne :-)
Fajna malutka :-) jakie ma pucki :-) :-)
 
Sunnivo i Martusiu, każdy mówi że Julinka to skóra zdjęta z mojego A :-) ale mimo to dziękujemy za komplementy ;-)
 
Ewunia22, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.


Agatko, Kasiu, zgłosiłam kandydaturkę do zamkniętego... kiedy mogłabym uzyskać dostęp? jeśli go uzyskam w ogóle... ???? bo mi wyskakuje takie coś jak zamieściłam powyżej...
 
Ewa to długa procedura :D a tak powaznie to troche potrwa bo dostep daje tylko adminka nie my moderatorki zgloszenie wysylam raz na kilka tyg zeby nie zawracac glowy pojedynczymi uzytkowniczkami wiec cierpliwosci ...
 
Pieknie, Cudownie, Fantastycznie wygladacie brzuchatki :-)
i czy to bardziej czy mniej okragle to i tak wszytskie cudnie!

Ewunia, Martusia- sliczne te wasze corunie!!! :-)
A moje zadne ciazowe juz nie wchodza. Zaopatrzylam sie w dresiki i musze je jeszcze podwinac i w nich tez mam zamiar smigac do pracy. A co niech gadaja bede biurowa dresiara ale przynajmniej mnie nie bedzie gniotlo.

Kluseczka- ja tez juz wlozylam dresiki na siebie:)
niestety eleganckie ciazowe spodnie ktore kupilam sobie na okres ciazy nie dopinaja sie wiec postanowilam wskoczyc w czarne, materialowe dresiki....szczerze mowiac nie sa mega sportowe wiec nie ma problemu...a kupione oczywiscie w Primarku :) za grosze :-)

a w domciu naginam w dresikach caly czas, sa najlepsze i najwygodniejsze
na wyjscia to jeansy ciazowe ubieram, aczkolwiek ciezko sie schylic czy usiasc bez rozpinania guzikow ale dajemy rade...jeszcze troszke:-)

zalaczam moja najaktualniejsza fotke 35tc
 

Załączniki

  • 35 tc I.jpg
    35 tc I.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 186
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry