reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mój Benjamin ma ostanio hasło "mamo pomiziaj mnie po pupie" :-)


jaki tekścior :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No i GRETI do nas zawitała:tak::tak::tak:Ale miło:tak::tak::tak:
Super ze juz po chorobie:tak::-)NO i fajnei ze wybierasz sie do Polski:tak::tak::tak:

Cała trojka na mnie usiadła i mnie masowali:tak::tak::tak::-)

Witaj ANABUBKA
Zycze duuuzo zdrowka dla mezusia:tak:

dowikla no to super masz masazyk,jak cała trójka masuje to relaks pierwsza klasa :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Greti witaj ponownie,dobrze że jużj esteś i dobrze że ospa już sie kończy :-):-)


Anabuba pokazuj zdjęcia kociaka :tak::tak::tak::tak::tak: teraz to już do prawdziwej czarownicy nic Ci nie brakuje no chyba że szklana kula :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a ja dzis jestem mega niewyspana :crazy::crazy::crazy::crazy:
siedzieliśmy m do 1.00 w nocy,oglądaliśmy jeszcze raz "Anioły i Demony" a potem szaleliśmy :tak::tak::tak::tak::tak: dziś dwa razy było :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a do tego Oliwka obudziła mi sie o 4.30 i już nie śpi od tej godziny.wkur...... to jest mało powiedziane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
już mnie wkurza to jej wstawanie ,coraz wcześniej wstaje,nie wiem dlaczego:no::no:
ciekawe o której padnie,chyba wcześniej pójdzie w południe skoro tak wcześnie wstała.


dobrze że chociaż dzis pogoda dopisuje,super słońce świeci od samego rana,o tyle dobrze bo inaczej to bym dziś chba sfiksowała:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam moze troche w lepszym nastroju :-) qwczoraj byłam przybita bo teraz na placu jest przerąbane Losuje sie najpierw dwie kartki Na jednej mialam sprawdzic poziom płynu hamulcowego a na drugiej światła pozycyjne/postojowe Troche sie zamotalam z tym plynem bo m sie strony pomylily ale jakos dałam rade :tak:ze swiatlami nie bylo problemu Potem ustawianie lusterek i reszty to tez bez problemu ale teraz jest tak ze bardziej zwracaja uwagę bo nie mozna najechac na linie i trzeba zachowac płynnosc jazdy( http://www.rsj.com.pl/news_2009_prawo_jazdy_kielce/nauka_jazdy_word_kielce_news_15.05.2009.htm ) sa dwie próby i jak obydwie zle zrobisz to nie mozesz juz wyjechac na miasto Na miescie jezdzisz 25 minut pod warunkiem ze zrobisz wszystkie zadaniea i tez teraz jest tak ze egzamnitor od razu informuje Cie co żle zrobilas i jak dwa razy zrobisz ten sam blad to wynik egzaminu jest negatywny Nie wiem czy zrozumiale napisalm ale powiem Wam ze bardzo duzo ludzi własnie na placu oblewało i malo kto wyjechal na miasto Wczesniej przymykali oko na pewne niedociagniecia a teraz nie :-:)-(
 
Ostatnia edycja:
a ja dzis jestem mega niewyspana :crazy::crazy::crazy::crazy:
siedzieliśmy m do 1.00 w nocy,oglądaliśmy jeszcze raz "Anioły i Demony" a potem szaleliśmy :tak::tak::tak::tak::tak: dziś dwa razy było :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a do tego Oliwka obudziła mi sie o 4.30 i już nie śpi od tej godziny.wkur...... to jest mało powiedziane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
już mnie wkurza to jej wstawanie ,coraz wcześniej wstaje,nie wiem dlaczego:no::no:
ciekawe o której padnie,chyba wcześniej pójdzie w południe skoro tak wcześnie wstała.


dobrze że chociaż dzis pogoda dopisuje,super słońce świeci od samego rana,o tyle dobrze bo inaczej to bym dziś chba sfiksowała:-D:-D:-D:-D:-D
Moja Gabi tez wczesniej dzis wstała o 6 i nie spi caly dzien tyko juz o 20 idzie spac
 
Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
 
Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!

jejku Beatko tak Ci wspułczuję.jutro twój ślub,sama radość a tu taka smutna wiadomość.bardzo mi przykro z powodu śmierci babci
[*].
Trzymaj się kochana.
 
Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję. !

Bardzo mi przykro z powodu smierci Twojej babci
[*]:no::no::no:Nie wiem co Tobie napisac:no::no::no::-:)-:)-(


Witam długoweekendowowo
Słonko świeci, zaczynam odpisywac
Witaj LUNKA:tak::tak::tak:Widze ze humorek dopisuje:tak::tak::tak::-)
dobranoc dowikla

zapomnialam sie pochwalic ze mam kotke.mala czarna z lekkim bilaym krwatem i brzuszkiem.
ale moze jutro fotki zrobie
ma 2mieisace i nawet umie robic do kuwety chociaz nikt jej nie uczyl
Paulina jaby mogla to by ja zaglaskala a Weronika az piszczy na jej widok:-D
WOW:tak:Kochana teraz to juz jestes super prawdziwa czarownica:-):tak:
 
Witam
A ja dzisiaj jestem wyspana:tak::tak::tak:Budzilam sie dwa ray w nocy ale rano wstałam przed 9 jak Klaudunia sie obudzila:-)Teraz cała trojca oglada baje a M oczywiscie spi:no:
Planowałam na dzisiaj jakis dłuzszy wypad ale pogoda jest taka sobie,wiec zobaczymy co z tego bedzie
 
reklama
Do góry