reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wpadłam się przywitac przedwczoraj była u nas burza no i padł net wczoraj naprawiali więc zdazyłam wejść pozaznaczać i mnie wywaliło:baffled: więc wczoraj cały dzień już później bez netu a dziś widzę ,że chodzi jakby chciał a nie mógł ale ciesze się ,że w ogóle jest
 
reklama
a ja dzis jestem mega niewyspana :crazy::crazy::crazy::crazy:
siedzieliśmy m do 1.00 w nocy,oglądaliśmy jeszcze raz "Anioły i Demony" a potem szaleliśmy :tak::tak::tak::tak::tak: dziś dwa razy było :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a do tego Oliwka obudziła mi sie o 4.30 i już nie śpi od tej godziny.wkur...... to jest mało powiedziane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
już mnie wkurza to jej wstawanie ,coraz wcześniej wstaje,nie wiem dlaczego:no::no:
ciekawe o której padnie,chyba wcześniej pójdzie w południe skoro tak wcześnie wstała.


dobrze że chociaż dzis pogoda dopisuje,super słońce świeci od samego rana,o tyle dobrze bo inaczej to bym dziś chba sfiksowała:-D:-D:-D:-D:-D
wpolczuje kochana tak wczesnej pobudki:szok::szok::szok:
a co do pogody to zazdroszcze bo u nas ciemno ponuro i pada :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
przykro mi z powodu smierci twojej babci
[*]
Ale mam nadzieje ze i tak jutro weselicho bedzie udane:tak::tak::tak:
Zycze milej zabawy:tak::tak:





My wsalismy po 8 pogoda jest taka do du..y ze nic mi sie nie chce:no::no::no:
wczoraj posiedzialam z m do 2 a dzis jestem mega nie wyspana:no::no::no:
 
dzien dobry kochane ;-) jak tam dzionek mija???
dzis w PL swieto wiec wszyscy pewnie na swiatecznych kawusiach ;-)
pozdrawiams serdecznie:-)

witam nowa mamę :tak:

dobranoc dowikla

zapomnialam sie pochwalic ze mam kotke.mala czarna z lekkim bilaym krwatem i brzuszkiem.
ale moze jutro fotki zrobie
ma 2mieisace i nawet umie robic do kuwety chociaz nikt jej nie uczyl
Paulina jaby mogla to by ja zaglaskala a Weronika az piszczy na jej widok:-D

super ja kiedys nie przepadałam za kotami ale odkąd trafił do nas nasz rudzielec kochany to zmieniłam zdanie koti instynktownie w większości robia do kuwety a taki maluch jakiego amcie to bezie się chciał cały czas bawic to dziewczynki będa miały radośc i pociechę teraz :tak:
 
Dziewczyny w poniedziałek jak byłam na kontroli z Leną to lekarka powiedziała że juz jest ok otóż g.. prawda mała nadal mi kaszle smarka i ryczy cały czas :baffled:
zaliczyłam tam dwie lekarki i więcej pediatrów nie ma w tym ośrodku a normalnie konowały jak nic :no:
 
Dziewczyny w poniedziałek jak byłam na kontroli z Leną to lekarka powiedziała że juz jest ok otóż g.. prawda mała nadal mi kaszle smarka i ryczy cały czas :baffled:
zaliczyłam tam dwie lekarki i więcej pediatrów nie ma w tym ośrodku a normalnie konowały jak nic :no:
No to musze powiedziec ze naprawde fajnych pediatrow tam macie:baffled::baffled::baffled:
 
Dziewczyny w poniedziałek jak byłam na kontroli z Leną to lekarka powiedziała że juz jest ok otóż g.. prawda mała nadal mi kaszle smarka i ryczy cały czas :baffled:
zaliczyłam tam dwie lekarki i więcej pediatrów nie ma w tym ośrodku a normalnie konowały jak nic :no:
oj skad ja znam takie tematy... ja przez 3 miesiace chodzilam od lekarza do lekarza z moim malym zeby IM wytlumaczyc ze to co ma na sobie to nie jakas sobie tam egzema a uczulenie na bialko.... tez przeszlam pieklo zanim sie doprosilam odpowiedniego mleczka itd...a najbardziej ucierpial na tym Kacper:-( ale tu na wyspach niestety tak wyglada sluzba zdrowia... TY sama musisz powiedziec lekarzowi co ci jest i CO na to chcesz:no: smiech na sali:angry::angry:
 
oj skad ja znam takie tematy... ja przez 3 miesiace chodzilam od lekarza do lekarza z moim malym zeby IM wytlumaczyc ze to co ma na sobie to nie jakas sobie tam egzema a uczulenie na bialko.... tez przeszlam pieklo zanim sie doprosilam odpowiedniego mleczka itd...a najbardziej ucierpial na tym Kacper:-( ale tu na wyspach niestety tak wyglada sluzba zdrowia... TY sama musisz powiedziec lekarzowi co ci jest i CO na to chcesz:no: smiech na sali:angry::angry:
No to jest naprawde zalosne co sie dzieje z ta sluzba zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja na szczescie nie moge nazekac na pediatre bo jest super :tak::tak::tak:
ale jak was czytam to krew czlowieka zalewa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a najbardziej na tym cierpia dzieci:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
Bardzo mi przykro z powodu Twojej babci:-(
[*]









Ja nie mam za bardzo czasu wejśc na kompa póki co:baffled:

Zamówiłam dziisaj router mam nadzieje że w poniedziałek najpóźniej mi go wyślą i że szybko dotrze to będę miała na lapku neta i święty spokój:sorry::sorry::sorry::sorry::-D
Wczoraj zrobiłam sobie szczawiową z jajeczkiem, mniam, mniam, wszyscy sie zajadali, ani grama nie zostało:szok::-D

A dzisiaj rosołek kluseczki surówka z kapustki pekińskiej i udka z kurczaka z PIEKARNIKA:-D oj jaki prestiż:-D 3 lata nie miałam piekarnika:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry