reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

tak troche poczytalam...
beatko starsznie mi przykro bo do Twojego Wesela troszke zostalo.... ale trzymaj sie dzielnie :tak: sciskam Cie ;-)
anabuba dziekuje za pozdrowionki od Luizy :tak:
j wiesz ze za gwalt mozna isc siedziec nawet na 8 lat :-p:-p:-p:-p:-p wracaj do nas szybko :tak:;-)

a moj mlody mi wstal w takim dobrym humorku ze az ja sie ciesze :laugh2:
 
reklama
hej:-D:-D:-D:-Dwpadłam tylko zaznaczyć swoją obecność i napisać, że żyję:tak::tak::tak:nie poczytałam ale chyba mi wybaczycie? jestem do środy w domu ale nie mam jak posiedzieć na bb:no: i jeszcze jutro pogrzeb poza miastem:-(

nie wiem w co ręce włożyć, trochę się pakuję,opróżniam kąty poza naszym pokojem, nie wiedziałam, że mam tyle dobytku:-D:-D:-D:-Dsporo tego się nazbierało a poupychane w pawlaczach i nawet nie pamiętam co gdzie jest:szok::szok::szok:

życzę Wam miłego długiego weekendu gdybym nie zajrzała:tak:;-)
 
hej:-D:-D:-D:-Dwpadłam tylko zaznaczyć swoją obecność i napisać, że żyję:tak::tak::tak:nie poczytałam ale chyba mi wybaczycie? jestem do środy w domu ale nie mam jak posiedzieć na bb:no: i jeszcze jutro pogrzeb poza miastem:-(

nie wiem w co ręce włożyć, trochę się pakuję,opróżniam kąty poza naszym pokojem, nie wiedziałam, że mam tyle dobytku:-D:-D:-D:-Dsporo tego się nazbierało a poupychane w pawlaczach i nawet nie pamiętam co gdzie jest:szok::szok::szok:

życzę Wam miłego długiego weekendu gdybym nie zajrzała:tak:;-)
witaj :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Hejka :-)


Anabubka fajny ten kiciuś :tak::tak::tak::tak:

Super ze Mama Helenki jest już z malutką i że niedługo wychodzą do domku

Beata udanego wesela :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: wieżę że mimo "smutku" ten dzień będzie najpiękniejszym dla Ciebie

-j- wracaj do nas szybko,a na nowym mieszkaniu będziecie miec neta???


a ja dzis czuje się okropnie,więc raczej nie będę za wiele do WAs zaglądać.mam nadzieję że wybaczycie:tak::tak::tak::tak::tak:
dzis również noc do bani :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oliwka usnęła o 20.00 wczoraj i wstała sobie o 1.30 w nocy i usnęła dopiero po 4.00 i pospała tylko do 7.00 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja już nie daje rady,jestem tak zmęczona i brak mi snu że wszystko nie denerwuje i drażni :crazy:

i znowu sie zapowiada beznadziejny dzień bo Oliwka się nie wyspałai już chodzi i marudzi,będzie powtórka z rozrywki tak jak wczoraj.mam dość.

jeszzce dziś na 16.30 jade do dentysty.
może to i dobrze to troche odpoczbne od niej a Oliwka zostaje z moimi rodzicami,niech oni sie znia trochę pomeczą a ja odetchnę :-D:-D:-D:-D:-D
 
a ja dzis czuje się okropnie,więc raczej nie będę za wiele do WAs zaglądać.mam nadzieję że wybaczycie:tak::tak::tak::tak::tak:
dzis również noc do bani :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oliwka usnęła o 20.00 wczoraj i wstała sobie o 1.30 w nocy i usnęła dopiero po 4.00 i pospała tylko do 7.00 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja już nie daje rady,jestem tak zmęczona i brak mi snu że wszystko nie denerwuje i drażni :crazy:

i znowu sie zapowiada beznadziejny dzień bo Oliwka się nie wyspałai już chodzi i marudzi,będzie powtórka z rozrywki tak jak wczoraj.mam dość.

jeszzce dziś na 16.30 jade do dentysty.
może to i dobrze to troche odpoczbne od niej a Oliwka zostaje z moimi rodzicami,niech oni sie znia trochę pomeczą a ja odetchnę :-D:-D:-D:-D:-D
masakra - wspolczuje nocki.....
i denstysty sadysty :-p:laugh2:
 
Witam i ja
U mnie nocka ok:tak:Co prawda mlode pozno usnely ale ladnie spaly:-)Obudziły sie niedawno:tak:Wikusia była cos w nocy ciepła i teraz zmierzyłam Jej goraczke i ma juz 37,8:szok::szok::szok:bez zadnych innych objawow:no::no::no:

AGNES
Powodzenia u dentysty
-J-
Wracaj do nas szybciutko:tak::tak::tak:
BEATKO
Wszystkiego naj,naj w dniu slubu:tak::tak::tak:Zebyscie całe zycie byli szczesliwi jak dzisiaj :tak::-)
 
Witam w sobotni poranek.
Znów słonko nas obudziło, choc wiatrzysko to całkiem fajnie, a i tak lac później będzie
Nadrabiam wczoraj
Hm...dzisiaj piątek:-D:-D:-D:-D
Hejka :-)


Anabubka fajny ten kiciuś :tak::tak::tak::tak:

Super ze Mama Helenki jest już z malutką i że niedługo wychodzą do domku

Beata udanego wesela :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: wieżę że mimo "smutku" ten dzień będzie najpiękniejszym dla Ciebie

-j- wracaj do nas szybko,a na nowym mieszkaniu będziecie miec neta???


a ja dzis czuje się okropnie,więc raczej nie będę za wiele do WAs zaglądać.mam nadzieję że wybaczycie:tak::tak::tak::tak::tak:
dzis również noc do bani :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oliwka usnęła o 20.00 wczoraj i wstała sobie o 1.30 w nocy i usnęła dopiero po 4.00 i pospała tylko do 7.00 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja już nie daje rady,jestem tak zmęczona i brak mi snu że wszystko nie denerwuje i drażni :crazy:

i znowu sie zapowiada beznadziejny dzień bo Oliwka się nie wyspałai już chodzi i marudzi,będzie powtórka z rozrywki tak jak wczoraj.mam dość.

jeszzce dziś na 16.30 jade do dentysty.
może to i dobrze to troche odpoczbne od niej a Oliwka zostaje z moimi rodzicami,niech oni sie znia trochę pomeczą a ja odetchnę :-D:-D:-D:-D:-D
Bidulko,a to ci mała daje w kość,współczucia ,mam nadzieję ,ze szybko jej minie,powodzenia u sadysty:tak:
Nie mam czasu nadrabiać tych wszystkich stron ,nerwowy i zapracowany czas
Wczoraj mnie tak lekarz pierwszego kontaktu wkurzył...poszłam do lekarza z dziećmi ,bosie skarża na kaszel ,smarzą i Klaudie ucho pobolewało....
lekarz zajrzał jej w ucho i powiedział ,że widzi PĘKNIĘTĄ BŁONĘ BĘBENKOWĄ i polecił ,żebym natychmiast udała suę do laryngologa ,bo grozi jej trwała utrata słuchu.
Wiecie jak się przeraziłam ,musiałam zadzwonić do pracy ,że nie będę ,szukać laryngologa co jak sie okazuje u nas nie jest takie proste ,fuksemmi sie udało,bo zdesperowana zaczęłam błagać recepcjonistkę w przychodni w szpitalu ,zeby mi chociaż namiary na prywatnego lekarza podała,a ona sie przejęła i dała mi rezerwowy numerek,czekałyśmy ponad 2 godziny
lekarz klaudii uszy obejrzał ,stwqierdził,że ABSOLUTNIE NIC SIE TAM NIE DZIEJE,zrobił badanie słuchu i wyszło tylko,że ma kiku procentowy ubytek słuchu po starych niedoleczonych infgekcjach.Muszę teraz umówić sie gdzieś prywatnie ,zeby ich doleczyć i zmienić im lekarza pierwszego kontaktu,bo w moich oczach przekreślony już całkiem jest!!!!
 
reklama
Do góry