reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

Jestem po pierwszej wizycie u Strzałkowskiego. Jestem zadowolnoa. W porównaniu z poprzednim, cóż niebo a ziemia, że się tak wyrażę. Zobaczymy jak będzie dalej.
 
reklama
Właśnie odkryłam część z Gliwicami :-) i strasznie się cieszę bo też tu mieszkam i mam nadzieję, że może jednak coś się tutaj ruszy. Co prawda jeszcze nie jestem mamą ale intensywnie zaczęłam się o to starać i mam nadzieję że dowiem się tu ciekawych rzeczy. Może rzeczywiście warto pociągnąć wątek z dobrym ginekologiem w Gliwicach. Jakieś propozycje?
 
Witam gorąco wszystkie Gliwiczanki! :cool2:
Też trafiłam tu dopiero teraz...
W Gliwicach mieszkam od ćwierć wieku.
Jestem mamą dwóch chłopców (7 i 4 lata). :-)

Ja również polecam dra Strzałkowskiego!
Prowadził moją drugą ciążę, potem leczyłam u niego nadżerkę (krioterapią).
Do dziś jest moim ginem. :tak:



Pozdrawiam wszystkie mamuśki - obecne i przyszłe! :happy2:
 
Witajcie Dziewczyny :)

Można się jeszcze dopisać?? Jestem spod Gliwic co prawda, ale daleko nie mam. ;)
Jestem mamą Piotrusia :) Ma rok i dwa miesiące. No i w sumie nadal jestem początkująca w tych sprawach.
A Panią Beattę pozdrawiam ;) Kiedy się spotkamy na kawce??
 
Witam Drogie Panie!
Ja również mieszkam w Gliwicach. Od 2 tygodni sprawdzam się w roli mamy małej Zosi.

Moją ciążę prowadził dr Bęben, moim zdaniem lekarz godny polecenia!
 
Hej Haniu! :-)
Właśnie zaglądałam ostatnio na "Twój" wątek, żeby się zorientować
co nowego u Ciebie. Ach ten niekończący się remont... :baffled:

Kawa jest jak najbardziej wskazana, ale proszę bardzo mi tu nie "paniować" kochana! :-p

Welding, gdzie przyjmuje ten lekarz? Jakoś jego nazwisko jeszcze mi się nie obiło o uszy? :huh:
Zosia ma dwa tygodnie? To urodziła się jeszcze w starym, czy już w nowym roku? ;)
 
reklama
[FONT=&quot]Dr Bęben przyjmuje w Knurowie, dokładnie w przychodni SanVita, prowadzi prywatna praktykę, za wizytę od ciężarnej bierze 60 zl, inne pacjentki 70. Dodatkowo pracuje w szpitalu w Knurowie. Gorąco polecam tego lekarza.:tak:

Zosia zrobiła nam niespodziankę i zamiast 14 stycznia, urodziła się 30 grudnia. Lekarz zdecydował się zakończyć szybciej ciążę z uwagi na podejrzenie zapętlenia w pępowinę. Dzięki Bogu Zosieńka zuch dziewczynka, mimo wagi 2600 jest zdrowa i doskonale się rozwija.

Pozdrawiam Gliwickie Mamy.
Miłego weekendu:-)[/FONT]
 
Do góry