reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne Gliwice:)

o fajnie, że się tutaj coś ruszyło, dawno nie wchodziłam bo cisza była :-)

agunia- mamy dzieci w podobnym wieku ;-)
 
reklama
A ja pochodzę z Gliwic. Mam 27 lat. Moja rodzinka nadal tam mieszka. Często bywam u mamy, więc mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. U mnie jak na razie początek ciąży. Bardzo się cieszę.
 
Cześć wszystkim:)
Tez pochodze z Gliwic, mieszkam w sośnicy, mam 22 lata i jestem mama dwoch urwisow:D jeden 3 lata niecale, drugi 5 miesiecy,

jak cos sie zas rozkreci jestem chetna do pisania;D


aaa bo bym zapomniala moze wiecie gdzie mozna kupic buteleczki do zamrazania pokarmu i jakiej firmy najlepiej bo ja juz nie wiem gdzie szukac.......
 
witam mamuski! Jestem nowa i tutaj i w gliwicach.niecaly miesiac temu przeprowadzilismy sie z rzeszowa do gliwickich łąbed :) nie jest zle okolica super... corcia narzeka tylko na brak kolezanek :( niestety nie zdazylam zapisac malej do przedszkola i musi siedziec ze mna w domu jeszcze jakis czas. nie znam gliwic nie wiem gdzie z dzieckiem mozna isc ani jakie zajecia dla 3latkow sa prowadzone tutaj jesli macie jakies propozycje jak z niunia spedzic w gliwicach fajnie czas to prosilabym o pomoc. Noi pytanko ktory szpital polecacie do porodu? juz niewiele mi zostalo a wciaz nie wiem do ktorego szpitala jechac w razie W. :) z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam was cieplutko w te chlodnawo - deszczowe dni. buziaki 103_1782.jpgb.jpg
 
Hej, witamy w Gliwicach:-)

Szpital to ja z własnego dośwadczenia polecam nasz gliwicki Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach, rodziłam tu dwa razy (ostatni raz w marcu :D) i jestem bardzo zadowolona, opieka b.dobra, wiadomo niektore lekarki nie sa zbyt milutkie ale to sporadycznie ale nie to sie liczy:)

Co do wyjść ciężko powiedziec w centrum handlowym Forum jest park rozrywki dla dzieci Capella play, ja czasami ze swoim trzy latkiem tam chodze, a tak to chyba tylko baseny i wrazie czego jak nam jeszcze pogoda bedzie sprzyjac to zostaja place zabaw:)
 
a jak tu wygladaja porody rodzinne? sa jakies wymogi specialne? i czy pozwalaja noworodka ubrac we wlasne rzeczy zaraz po porodzie czy tez zakladaja szpitalne kaftaniki...nie wiem nic co i jak tu wyglada. poki co wszystko jest inaczej :D
pozdrawiam
 
Witam :) Ja z Rybnika, co prawda, ale jestem baaaardzo częstym gościem w Gliwicach, tam się urodziłam i wychowałam. Jestem mamą dwóch urwisków, Maksa i Aleksa, ten pierwszy ma dwa latka a drugi trzy miesiące (jak na suwaczkach). Można się dołączyć?? :)
 
reklama
Jeżeli chodzi o porody rodzinne to na pewno może być osoba towarzyszaca, obojętne czy to mąż, siostra itp. nie wiem czy może byc wiecej osób.....Osoba będąca przy porodzie musi miec zmienne ubranie (obowiązkowo jasne kolory) i zmienne buty. Noworodka ubiora w rzeczy które przyniesiesz, jezeli bedzie osoba towarzyszaca poprosza ja o podanie ubranek, jezeli bedziesz sama to tylko Ci powiedza i sami se wyciagna......jak bedziesz miala jeszcze jakies pytania smialo pytaj jak bede wiedziec z checia odpowiem:)

natusa1988 jasne że można:):) witamy na gliwickim forum :D:D:D
 
Do góry