reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej kochana co tam u ciebie? Czujesz juz kopniaczki?

a u mnie w miare ok ale kazdy dzien jest gorszy... czuje sie juz coraz gorzej... zebra mnie bola potwornie, w nocy problemy z oddychaniem plus pobudki na ubikacje bo pecherz sciska a mlody jak na zlosc jeszcze kopie :-):tak::tak: w ogole znowu mdlosci mnie zaczynaja lapac... bol glowy, pachwiny ciagna ze z boku na bok sie przekrecic nie moge, z chodzeniem problemy... czyli chyba juz bedzie coraz gorzej az do samego porodu... buuuuuuu...
 
reklama
CLO od pierwszego dnia????
też się zdziwiłam że od pierwszego dnia i tylko po pół tabletki ale ginka powiedziała że taki sposób dawkowania nie wymaga monitoringu, ze względu na to że nie moge biegać do niej co kilka dni zeby zobaczyć co się tam dzieje to zaproponowała takie dawkowanie i kazała działać;-) zobaczymy efekty
 
też się zdziwiłam że od pierwszego dnia i tylko po pół tabletki ale ginka powiedziała że taki sposób dawkowania nie wymaga monitoringu, ze względu na to że nie moge biegać do niej co kilka dni zeby zobaczyć co się tam dzieje to zaproponowała takie dawkowanie i kazała działać;-) zobaczymy efekty


ja mieszkam w uk i tutaj jak przepisuja clo to od razu lekarz daje taka instrukcje na kartce i tam jest napisane ze od 1 albo 2 dnia cyklu... ja bralam tez od 1dc no chyba ze @ zaczela sie po poludniu to bralam nastepnego dnia przed spankiem... gdzies czytalam ale nie na polskiej stronce ze przeprowadzono badania na pewnej grupie konbiet-jedne zaczely brac clo od 1 lub 2 dc a druga polowa kobiet od 5dc... i okazalo sie ze o wiele wiecej kobiet zaszlo w ciaze zaczynajac clo w 1 lub 2dc... :tak::tak: w polsce z tego co zauwazylam zaczyna sie ok 5dc... nie rozumiem tylko dlaczego przez 10 dni :confused::confused::confused: dziwna dawka... musi to oznaczac ze nie masz az tak duzych problemow... ja mam pcos dlatego zaczynalam z 1 tabletka dziennie przez 5 dni... jednak ta dawka byla za mala... cos sie zaczelo dziac dopiero po 2 tabletkach dziennie... z clo czesto jest tak ze zaczyna dzialac po odstawieniu... jesli bierzesz go kilka cykli to nawet gdy ptrzestaniesz go brac on dziala podajze przez 3 kolejne cykle...
 
ja mieszkam w uk i tutaj jak przepisuja clo to od razu lekarz daje taka instrukcje na kartce i tam jest napisane ze od 1 albo 2 dnia cyklu... ja bralam tez od 1dc no chyba ze @ zaczela sie po poludniu to bralam nastepnego dnia przed spankiem... gdzies czytalam ale nie na polskiej stronce ze przeprowadzono badania na pewnej grupie konbiet-jedne zaczely brac clo od 1 lub 2 dc a druga polowa kobiet od 5dc... i okazalo sie ze o wiele wiecej kobiet zaszlo w ciaze zaczynajac clo w 1 lub 2dc... :tak::tak: w polsce z tego co zauwazylam zaczyna sie ok 5dc... nie rozumiem tylko dlaczego przez 10 dni :confused::confused::confused: dziwna dawka... musi to oznaczac ze nie masz az tak duzych problemow... ja mam pcos dlatego zaczynalam z 1 tabletka dziennie przez 5 dni... jednak ta dawka byla za mala... cos sie zaczelo dziac dopiero po 2 tabletkach dziennie... z clo czesto jest tak ze zaczyna dzialac po odstawieniu... jesli bierzesz go kilka cykli to nawet gdy ptrzestaniesz go brac on dziala podajze przez 3 kolejne cykle...
ja CLO dostałam od polskiego lekarza, juz kiedyś go brałam przez jeden cykl ale nie działał na mnie podobno a potem dostałam fostimon i gonal jak szykowałam sie do inseminacji. Potem okazało sie ze jajeczkuje bez leków ale nie w każdym cyklu dlatego dostałam tak małą dawke tego CLO, bardzo jestem ciekawa jak zadziała na mnie
 
Witam się Laseczki
I żegnam przynajmniej na jakiś czas. Mam dół na maksa, tempka spadła dzisiaj na łeb na szyje. Kolejny cykl do tyłu, w następnym bez szans....więc nie będę Was raczej odwiedzać:((
Dlatego życze wszystkim spełnienia tego największego marzenia !!!!!!! Jak przyjdę za cykl ma się tu roić od fasolek:))
Ni i nie powiększę statystyk. Nie zaszłam w pierwszym cyklu z CLo:(((
Buziam Was mocno
 
Witam się Laseczki
I żegnam przynajmniej na jakiś czas. Mam dół na maksa, tempka spadła dzisiaj na łeb na szyje. Kolejny cykl do tyłu, w następnym bez szans....więc nie będę Was raczej odwiedzać:((
Dlatego życze wszystkim spełnienia tego największego marzenia !!!!!!! Jak przyjdę za cykl ma się tu roić od fasolek:))
Ni i nie powiększę statystyk. Nie zaszłam w pierwszym cyklu z CLo:(((
Buziam Was mocno
zajączek 81 bardzo mi smutno że ci sie nie udało ale to dopiero pierwszy cykl z CLO, nie poddawaj się i nie załamuj, przegoń tego doła i zaprzątnij głowę jakimiś przyjemnościami, może wybierz się do fryzjera albo zabierz M do kina. Zaglądaj do nas czasem i czekamy na ciebie w następnym cyklu, trzymaj sie papa
 
zajączku mi też się nie udało w pierwszym cyklu z clo, z tego co słyszałam, żadko w pierwszym się udaje
 
Witam się Laseczki
I żegnam przynajmniej na jakiś czas. Mam dół na maksa, tempka spadła dzisiaj na łeb na szyje. Kolejny cykl do tyłu, w następnym bez szans....więc nie będę Was raczej odwiedzać:((
Dlatego życze wszystkim spełnienia tego największego marzenia !!!!!!! Jak przyjdę za cykl ma się tu roić od fasolek:))
Ni i nie powiększę statystyk. Nie zaszłam w pierwszym cyklu z CLo:(((
Buziam Was mocno


Kochana trzymaj sie !!!!!
Ja powiem wam ze czuje sie juz lepiej,ale teraz jestem pełna obaw co do tych wszystkich leków...
Czekam na USG zdusza na ramieniu:baffled:
Nawet nie wiem od kiedy powinnismy działac:confused::confused::confused::confused:
Dzis mam 4dc a tu krwawie jak...
 
reklama
Do góry