reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
cześć ja już po rozmowie z lekarką, powiedzaiał, że z takim przeziąbieniem jak mam teraz nie moze mi zrobić badania drożności, mam się wykurować i przyjść do niej jak sie zacznie @ a wtedy się umówimy na badanie
progress.gif
 
reklama
cześć ja już po rozmowie z lekarką, powiedzaiał, że z takim przeziąbieniem jak mam teraz nie moze mi zrobić badania drożności, mam się wykurować i przyjść do niej jak sie zacznie @ a wtedy się umówimy na badanie
progress.gif
kurcze mmm to musisz teraz zadbać o siebie i sie wykurować. Mnie też to czeka no chyba że do maja zajdę w ciąże. Tak bardzo się teraz boje bo jak sie jakimś cudem uda nam to będę się denerwowac czy to nie znów ciąża pozamaciczna:-(
 
mam cichą nadzieję, że to badanie nie będzie potrzebne, póki co staramy się ostro codziennie, tylko mam podwyższoną temperaturę i skąd będę wiedziała kiedy był skok??
 
Witam was kochane!!!!

Mam ogromna nadzieje ze juz nie bedzie potrzeby robienia tego badania w waszym przypadku...
Ja jestem juz po tym badaniu i wynik jest dobry:-DJajowody drożne:tak:Lekarz powiedział ze poł roku daje na zajscie,a potem bedziemy myslec...
Badanie miałam w listopadzie,ale dopiero to był pierwszy cykl z owulką...Wiec nie wiem jak mam to liczyc.
Wizyte mam za tydzien wiec pogadam z lekarzem co i jak:sorry2:

mam cichą nadzieję, że to badanie nie będzie potrzebne, póki co staramy się ostro codziennie, tylko mam podwyższoną temperaturę i skąd będę wiedziała kiedy był skok??

Mmmm kochana a testy ow.???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a testy mi na razie nie wychodzą, chyba jakieś wadliwe albo co?? ostatnio miałam owu po clo11 dc a tu już 9 i nic
 
mam cichą nadzieję, że to badanie nie będzie potrzebne, póki co staramy się ostro codziennie, tylko mam podwyższoną temperaturę i skąd będę wiedziała kiedy był skok??
ja nie zważam na temperature poprostu obserwuje śluz i czuje że cos się dzieje w moim brzucholu;-). Z temperaturą to różnie bywa, ja teraz jestem przeziębiona i nie moge polegać na tempce. Nie myśl o tym kiedy był skok tylko tak jak mówisz działajcie:-) i myśl optymistycznie. A może jakieś atrakcje do tego, kolacja romantyczna albo jakaś fajna bielizna żeby te przytulańce nie były takie mechaniczne;-), ja może też cos wymyśle:tak::tak::tak:
 
ja ostatnio zzztakowałam M pod prysznicem, skńczyło się na tym że musimy kupić nową kabinę bo stara nie wytrzymała
 
Witam was kochane!!!!

Mam ogromna nadzieje ze juz nie bedzie potrzeby robienia tego badania w waszym przypadku...
Ja jestem juz po tym badaniu i wynik jest dobry:-DJajowody drożne:tak:Lekarz powiedział ze poł roku daje na zajscie,a potem bedziemy myslec...
Badanie miałam w listopadzie,ale dopiero to był pierwszy cykl z owulką...Wiec nie wiem jak mam to liczyc.
Wizyte mam za tydzien wiec pogadam z lekarzem co i jak:sorry2:
suzi1 bardzo się cieszę że jajowody są drożne, więc nie musisz się już tym martwić, super tylko pracowac ,pracować...:tak:

ja ostatnio zzztakowałam M pod prysznicem, skńczyło się na tym że musimy kupić nową kabinę bo stara nie wytrzymała
hahahahahahahah mmm ale sie uśmiałam hahaha ale pomysł świetny.:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pomysł świetny, ale łazienka zdemolowana :)

suzi jak wygląda badanie drożności??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry