reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wiem tylko że nie można masowac sutków bo to pobudza wydzielanie oksytocyny, ale chyba to juz w późniejszym okresie.
Ano pobudza i nie tylko w późniejszym okresie. Z nasieniem też macie rację, dlatego zaleca się kochanie kiedy opóźnia się poród. Ale zarówno dotykania cycuszków (szczególnie jak teraz zrobiły mi się takie apetyczne), kochania,które teraz sprawia tyle przyjemności, a tym bardziej dotykania brzuszka tak trudno sobie odmówić. Przynajmniej my nie potrafimy. W pierwszej ciązy było tak samo ,a Mikołaj i tak urodził się po terminie 10 dni:-p
 
reklama
No ja tak mam zjem objad i do pojscia spac mega zgaga i ochota na jedzenie przechodz:(

Ooo mnie dopadła pierwszy raz zgaga właśnie wczoraj, z Hubertem tez ją miałam. Boże co za męka, mleczko troszkę pomogło..

oj ja uwielbiam Factory.... mam tyle samo km do Poznania co do Wrocławia ale w Poznaniu jest znacznie lepszy :)) i mozna naprawde sie obkupić...

Witaj asiek!!! Kurczę nie wiedzialam nic o tym sklepie. Koniecznie muszę się tam wybrać, skoro piszecie że można troszkę się obkupić to koniecnie w maju tam zajadę.


Co do ruchów to ja czuję je dosyć często. Wczoraj była u nas rodzinka, a więc wrzało... należymy do tych którzy głośno rozmawiają ;) Dzidzidziuś tak podskakiwał w brzuchu że aż.. ;) Widocznie było mu za głośno, lub też chciał o sobie mamusi przypomnieć ;))) Jakie to przyjemne ;)))
 
Witam kawowo :) ja dzisiaj tez strasznie zle spalam .... w sobote bylam z m na dzieciecym bazarku i tez nakupilismy roznosci :) Saraa mialas racje ciuszki z H&M sa rewelacyjne :) Ja staralam sie wybierac takie bardziej neutralne ,ale niestety moj m jest w 100% przekonany ze Kaska zostanie juz Kaska i przemycil pare rozowych spiochow i body :)

Mi sie zdawalo ze tez juz czulam ruchy maluszka ,ale chyba to jednak jeszcze nie to ..... Na zaparcia ktore mnie straaaasznie meczyly lekarz przepisal mi syrop o nazwie " BIFITERAL" nie wiem czy jest dostepny w Polsce ale naprawde jest mega skuteczny i naprawde tani.

Dorotka mam nadzieje ze wieczorem bedziesz miala dla nas tylko dobre i bardzo dobre wiadomosci !!!

Witam nowa mamusie i zycze milego dnia i bezstresowego tygodnia :)
 
Witam, dziewczynki!

Przez weekend nie mialam czasu wogole zeby zajrzec na BB, zaraz lece do lekarza i jak wroce to oczywiscie daj znac co i jak i czytam zalegle posty bo nic nie wiem, pozdrawiam was goraco!!!
 
Witam Dziewczynki po weekendzie. Jak zawsze napisalyscie morze postow i niestety czasu brak na nadrabianie, ale postaram sie rzucic okiem :)
Wczoraj wrocilismy z D z Wroclawia. Mielismy swietny weekend ze znajomymi, ktorzy tez czekaja na dzidzie i tez maja termin na wrzesien ;)
Fajnie bylo podzielic sie "en face" swoimi dolegliwosciami z inna przyszlam mama, ktora nota bene 1 porod swietnego synka ma juz za soba ;)
Mnie niestety caly czas mecza te bole jajnikow. Nie wiem co jest grane, bo w weekend nie bolalo i czulam sie swietnie, a od rana znow to samo.
Magnez biore ale dopiero 3 dzien wiec rezulatatow nie widac. A dzidzi mojej tez jeszcze nie czuje. Za to wzdecia mam masakryczne, czasami brzuch jak kamien, szczegolnie wieczorem. Zaparcia niestet tez sa ale na nie polecam kefir. U mnie przynajmniej dziala.
Tymczasem milego dnia zycze. Ja dopiero wstalam bo jeszcze wg starego czasu funkcjonuje, a poza tym wymeczyl mnie ten weekend ;)
 
dziewczynki mam pytanko?? czy wy bierzecie juz jakies witaminy?? bo ja narazie tylko kwas ale lekarka mówila ze juz czas wprowadzic cos wiecej...
 
reklama
To widać ciężko trawisz, kochana lekkostrawnie staraj się jeść na pewno nie zaszkodzi a może pomóc :)
Ja jak np zjem coś tłustego np coś z sosem albo smażone to mi bebechy wywraca. Dlatego nie jem jasnego pieczywa już, ani nic z sosami, śmietaną kremówką itp.
Moze masz racje- wczoraj na obiad byly zeberka zrobione przez meza. Pyszne, ale tluste i ciezkostrawne :zawstydzona/y:Musze sie poobserwowac przez najblizsze pare dni. Ostatnie dni postu beda pewnie naprawde postne.

Jak tak czytam jak wam już dzidziusie skaczą to nie mogę się doczekac, aż mój mały człowieczek zacznie troszkę podskakiwac...
Ja tez czekam z utesknieniem:-)

Witam kawowo :) ja dzisiaj tez strasznie zle spalam .... w sobote bylam z m na dzieciecym bazarku i tez nakupilismy roznosci :) Saraa mialas racje ciuszki z H&M sa rewelacyjne :) Ja staralam sie wybierac takie bardziej neutralne ,ale niestety moj m jest w 100% przekonany ze Kaska zostanie juz Kaska i przemycil pare rozowych spiochow i body :)
A ja wciaz tylko chodze miedzy polkami, ale nie kupuje. Ciagle wydaje mi sie ze za wczesnie. Ale jak juz wpadne w szal zakupowy, to biada mojemu portfelowi
 
Do góry