reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam porannie :)
Skrzacik kto wie może Cię kiedyś odwiedze :)))

co do ruchów to często na początku przyszłe mamusie mylą je z pracą jelit... naprawde ciężko na początku stwierdzić czy to dzidzia szaleje czy brzusio pracuje.... ja w pierwszej ciązy wyraźne ruchy poczułam równo w 19 tyg teraz jestem w 16 i na razie cisza...

u nas jak narazie pogoda brzydka :(( a liczyłam na spacerek z niunią...
 
reklama
No ja weny zakupowej w ogóle nie mam :)
A ciuszki musze zakupić bo po moich dzieciach oddałam bratu tam dwójka znosiła i poszły dalej w świat więc trzeba kilka śpiochów kupić :) Ale ja większość w lumpie bo tam naprawdę bardzo dobre gatunkowo można kupić za grosze, kilka nowych i starczy :)
 
Witam po parodniowej nieobecnosci.
Ja ostatnio ciagle w biegu. Wzielam sie za porzadki przedswiateczne, a poniewaz szybko sie mecze trwa to dosc dlugo (pomimo malenkiego mieszkanka). Poza tym ciagle w pracy, echh juz mi sie marzy piatek i wyjazd na swieta do Polski :-)
Wczoraj bylo u mnie slonecznie, wiec wyciagnelam meza na dlugi spacer. Szkoda tylko, ze bylo tak zimno. Jak tylko wrocilam do domu wskoczylam pod cieply kocyk i tak mi sie oczka przymknely, ze maz caly mecz obejrzal, a ja nawet nie slyszalam:-D
Od paru dni boli mnie zoladek. Jak tylko cos zjem, to boli. Takze apetyt mi zmalal i waga spadla :-(Wczoraj np zjadlam obiad o 14 i do wieczora moglam nic nie jesc, w sumie zmusilam sie zeby zjesc jogurt bo potem sie budzi mnie w nocy burczenie brzucha:-p
Nie wiem czy to co jem, nie smakuje dzidzi, a moze po prostu lezy sobie wygodnie na moim zoladku?
 
A może po prosty masz zgagę i wzdęcia? Nie masz uczucia przepełnienia po obiedzie jakbyś kamień zjadła? Bo ja tak mam i też mogę nic do rana nie jeść bo mi w gardle stoi ;)
 
witam się dziś i ja nieśmiało....
długo już nic nie pisałam ale codziennie wieczorem czytam sobie co u was kochane mamuśki...
nie chcę się zbytnio wtrącać bo i tak nigdy nie dostałam na nic odpowiedzi...:(
marietta to nie jest tak,że "nie jesteś przyjeta".....z kobietami jest tak ,że jak się spotka 6 kobiet przy stole to każda gada-bo chce się wygadać , wyrzucić z siebie wszystko naraz i czasem coś umyka uwadze,ale to nie znaczy,że nie zauważają się nawzajem. Faceci rozmawiają by coś ustalić,a kobiety by się wygadać taka jest prawda i czasem przypomina to słowotok :-D

Tosia Twój pierwszy kot to ta sama "rasą" co mój widzę heheh :-D Uwielbiam takie łaciate koty:-)
 
Cześć wszystkim!

Acha i rodzice już wiedzą, uradowani nie byli, mąż poszedł powiedzieć :) No ale mama stwierdziła że jesteśmy dorośli i to nasz problem i że to my się męczyć będziemy. No miłe to może nie było ale też nie najgorsze. Potem już normalnie gadała, tylko ciągle mi współczują bo co z pracą , kasą itp.
"my się będziemy męczyć?" .... gaja23 współczuję Ci takiego wsparcia :-(

Hej dziewczyny!
No a moja mama mieszkająca w germani, zakupiła mi pare rzeczy dla maleństwa na tym targu, co dziewczyny z niemiec piszą.Buciki ala trampki za 50centów, obłęd :szok: i nowe.Musze wylukac czy u nas blisko frankfurtu tez takowe kiermasze sa.
No, takie bazary to po prostu rewelacja! Można nakupić za grosze całą wyprawkę w bardzo dobrym stanie.

na zaparcia dobre jest siemię lniane i suszone śliwki.. spróbujcie... :-)
Suszone Śliwki to jest TO :tak: na zaparcia!

asiek1000 witaj!
skrzat910 słodkie ciuszki! Muszę w końcu porobić kilka fotek mojej kolekcji i wkleić na BB ale jakoś wciąz nie mogę się za to zabrać...

Skrzat co do ciuszkow to my mamy fajna opcje z Factory ,moja przyjaciółka tam pracuje i tylko jest telefon,że są jeszcze większe promocje niż zwykle i co chcemy :) A Ty masz blisko wiec jak co jakis czas wpadniesz to tez pewniesie obkupisz :)
Dzięki Dziewczyny za tę wskazówkę z Factory... nie miałam pojęcia, że coś takiego jest we Wrocławiu a za dwa tygodnie jadę tam na kilka dni i już wiem gdzie się na pewno udam :tak:

Karolina-nie przejmoj sie te pierwsze ruchy takie sa :poczujesz potem kilka dni przerwy i tak przez jakis czas dopiero z tygodnia na tydzien staja sie silniejsze i czestrze:)
Ja po raz pierwszy poczułam coś jakiś tydzień temu ale nie byłam pewna co to. Już o tym wspomniałam ale teraz wiem, że to ruchy Małego bo codziennie czuję już takie samo "coś". Najbardziej aktywny jest do południa - na przykład teraz :-) a potem to już czasami cały dzień nic. Wczoraj w kościele to dwa razy mnie "smyrnął", że chciało mi się śmiać podczas mszy :-)

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!
 
A może po prosty masz zgagę i wzdęcia? Nie masz uczucia przepełnienia po obiedzie jakbyś kamień zjadła? Bo ja tak mam i też mogę nic do rana nie jeść bo mi w gardle stoi ;)

No wlasnie nie. Tylko bol zoladka. Np dzisiaj zjadlam na sniadanie dwie male kanapki i popilam ciepla herbata. Minelo pol godziny i zaczal mnie bolec zoladek :-(
 
No wlasnie nie. Tylko bol zoladka. Np dzisiaj zjadlam na sniadanie dwie male kanapki i popilam ciepla herbata. Minelo pol godziny i zaczal mnie bolec zoladek :-(


To widać ciężko trawisz, kochana lekkostrawnie staraj się jeść na pewno nie zaszkodzi a może pomóc :)
Ja jak np zjem coś tłustego np coś z sosem albo smażone to mi bebechy wywraca. Dlatego nie jem jasnego pieczywa już, ani nic z sosami, śmietaną kremówką itp.
 
reklama
Witam wszystkie wrześnióweczki.
Ja mam za sobą nieprzespaną noc dzisiaj... Same koszmary mi się śniły i co godzinę się budziłam. W końcu wstałam po 7, a do pracy dopiero na 14... Brzusio już mi trochę rośnie z czego jestem zadowolona :) Miłego dnia
 
Do góry