reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny jestem w szoku! (już nie pierwszy raz..) Jestem na etapie oglądania nosideł i juz prawie jestem pewna że chce firmy Deuter - Kid Comfort II lub III i cena mnie powaliła (polska cena) Bo to ok 920zł!!:szok: A na amazonie mam za 139funtów czyli około 627zł!

Już kiedyś taką sytuację miałam.. Chciałam kupic parasolkę -spacerówkę i byłam zdecydowana na cosatto "cute as a button" i w polsce kosztowal znowu drugie tyle co w irlandii...
 
reklama
Normalnie ryczę cały czas-Daniel się"dusi"tym kaszlem.Jutro pojadę do polskiego lekarza,bo mi bokami wychodzi ichnie -everything is ok!!!Nic nie jest-dziecko ma kłopoty z oddychaniem jak położę na brzusiu,kaszle jak...bez porównywań...ryczy,łzy lecą-ale spoko-przejdzie mu...Ku...wa jego mać.3ci świat normalnie...W dodatku bratówka mi podrzuciła porąbane syropki od 6go roku życia-pewnie już mu daję...Fu.k.....
na pocieszenie-Danielek śpi od 9tej:)sprawdzam tylko czy oddycha...
LadyZgaga-no zgódz się,no:)))A jeszcze jak Dziewczyny chcą Ci zapewnić tło sceniczne;)
CrazyGirl-często tak jest,dlatego ja już teraz zawsze porównuję ceny gdzie się da zanim coś kupię(oczywiście droższego,bo 2 euro za specjalnej mi różnicy nie robi)
Sandrulińska-szkoda,że nie mozna tam wysłać filmików,bo na fociach nie mogę uchwycić uśmiechu Danielka-zwłaszcza teraz:/
 
dzieki laski ciesze sie i mam nadzieje ze wkoncu trafilismy na normalne auto ktore nie zacznie sie psuc juz zaraz. Wlasnie odwiozlam znajomych na city link i fajnie sie jezdzi,cichutko,widac ze poprzedni wlasciciek o niego dbal. Niewazne jakie auto ani jaki rok...jak jest dobrze zadbane to dlugo posluzy.
A torta mam,co prawda kawalek, ale mam, wiec monia jak cos,to ja chetna na kawke :-) a zakupy murowane :-)
 
Lubiczanka bardzo Ci współczuję...:/ Jedź jak najszybciej do tego lekarza. A Danielek miał gorączkę jakąś przy tym kaszlu? Wymiotował jak kasłał? I czy to w nocy jest gorzej? Bo to sa objawy krztuśca. Nie chce Cię straszyc tylko mówię. Akurat to mi do głowy przychodzi. Jak ja miałam pół roczku to miałam i mama mi opowiadała o tym dlatego byłam i jestem na to wyczulona..
 
My Lady Zgaga :-D Bóg mi świadkiem jak bardzo się za Tobą stęskniłam:tak: ale wątpię aby Wiktorkowi się polepszyło do czwartku :-:)-:)-( z reguły leczę go sama ale tu widzę że raczej bez lekarza się nie obejdzie boję się że ma oskrzela zawalone :sad: jutro uskutecznimy lekarza :tak::hmm:
larcia gratuluję wozu oby jeździł jak najdłużej :-)
lubiczanka zdrówka dla Danielka utul Go od nas :tak:
W czwartek jadę na oglądanie tego przedszkola specjalnego dla Wiktorka fajnie bo jest niedaleko :tak:
 
reklama
Ja tylko wpadlam sie przywitac....:-)
Nie bylo mnie jeden dzien a pewnie czytania mam na tydzien;-)

Lece zaraz z mlodytm na dwor poki nie pada
 
Do góry