reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witamy:-)
Poleniuchowałyśmy sobie z Anią do 9 w łóżku, potem pranie wieszałam, ale pogoda u nas dzisiaj nie teges.


Gastone to chyba się sprawdzi parka:-), najważniejsze, że maluszki zdrowe.
Joann ja z Cow&Gate lubię obiadki:-), ładnie pachną, więc Andzia chętnie je je:-)
Tichonku kuruj się, kuruj
Lubiczanko zdróweczka dla Danielka, bidulek:-(
Crazy Girl dobrze, że z Emilci pupką już lepiej
 
reklama
lubiczanko dobre pytanie:-) nie mam pojęcia właściwie:-D , ale jako , ze ja taka konkursowa jestem:-D:szok::-D:szok::-D:szok: to mamuśki dzieciakow do 3 lat, jak macie jakies piekne zdjecia pociech z usmiechem wysylajcie je tutaj Dzień Dobry TVN :-) można wygrać wakacje marzeń:tak:;-)
 
D.dobry!
I ja wracam do siebie,dzis troche pospalam na szczescie.Wczoraj wieczorem juz mnie tak mulilo,ale dalam rade..
anineczko-czesci ani widu..Swoja droga ta nasza firma kurierska to masakra jakas.Mimo tego ciagle z niej korzystamy,bo jakos tak..porecznie.Ale chyba czas sie za czyms innym rozejrzec.Tylko tam ze wschodu PL to tak jakos ciezko komukolwiek cos odebrac:baffled:
lubiczanko-zdrowka Danielkowi!
wiesienka-fajnie,ze juz lepiej
Tichonek-a Ty co?sie rozkladasz nam tu na czesci pierwsze w tak waznym tygodniu zakonczonym jeszcze wazniejszym weekendem?:angry:kuruj sie kochana!
asienko-gratuluje Ani tak wielkiego postepu!Silna kobietka z Niej!U nas ba-ba,ma-ma i inne rozne lamance jezykowe na tapecie:-D
larcia-gratuluje autka!fajnie tak sobie wymarzyc i miec...:-)
marta-to Ty jutro do pracy wracasz?ja juz o swoim przypuszczalnym powrocie nawet snie..brrrrrrrr:-(
gastone-mi tez sie wydaje ze to parka,skoro tak to wyglada..Fajnie ze zdrowe!to najwazniejsze!:tak:
zgaga-musze to malzowi pokazac:-Dkoles masakra:-D:-D:-D(moge tak sobie Twoj nick skrocic?:sorry2:)
crazygirl-oby sie wiadome miejsca szybko pogoily!
nie wiem co jeszcze chcialam:sorry2:
Milego dnia!Niech pogoda go nie popsuje..
 
Hejo :-)
lady Zgaga, no musisz nam tak zaśpiewac :-D:-D:-D

Larcia, gratuluje autka, to kiedy jedziemy na zakupy? Przynajkniej nie bedzie problemu sie zapakowac, nie tak jak umie, musiałysmy siaty nogami wręcz upychac :-D

ale mam dzis lenia, dobrze ze obiad mam tylko ziemniaki ugotuje

Msia, wrócilas???
a Larcia, no to wpadaj moze na kawke??
 
Larcia gratki z okazji zakupu autka.Torcik zjedzony?:-D


Antek odwieziony do przedszkola.Mają znowu jakieś ferie od 3 do 7 maja :baffled:

madbebe
no długo czekacie na te części.Ale zastanawia mnie co to za kurier,który paczki śle samolotem.Myślałam,że oni je wożą :-D
My raz długo czekaliśmy na przesyłkę,raptem 7 dni,a wtedy był pożar w eurotunelu :happy:
 
lady zgaga mam nadzieję,że nam zaśpiewasz na zlocie :-D:-D

[video=youtube;g_uG9t8pX5I]http://www.youtube.com/watch?v=g_uG9t8pX5I[/video]
Boszzzzzz, co za oblesna piosenka:szok::baffled::-D
Tak, na zlocie moge Wam zaspiewac UUUUUU AŁA AŁA:-D

Ale chyba czas sie za czyms innym rozejrzec.Tylko tam ze wschodu PL to tak jakos ciezko komukolwiek cos odebrac:baffled:
zgaga-(moge tak sobie Twoj nick skrocic?:sorry2:)
No to ja dalej swoje: polecam MIDLAND EXPRESS:tak: Paczke mozesz nadac z kazdego miejsca w PL bez dodatkowej oplaty za to, ze im "nie po trasie". Firma sprawdzona nie tylko przeze mnie (chyba Margaritta tez mialaby cos o nich do powiedzenia pozytywnego).
A co do nicku, to prosze bardzo, nie krepuj sie:-D

Wiesz, co? ja to w szoku byłam i pytałam najpierw czy wszystko w porządku czy zdrowe czy oddycha itd;-)
Nie, no domyslam sie:-D
 
witam
nie no anineczko Zobacz załącznik 239810 !!! a my bedziemy za te "chórki" i całą otoczke robić :-D:-D:-D

zgaga nie ma innejj opcji jak Twój szoł na spotkaniu :-D:-D:-D juz sie doczekac nie moge :-D

Crazy Girl super ,ze dupcia bedzie juz cacy :tak: my tez czasem mączke ziemniaczaną wprowadzalismy w ruch,ale to jak Martysia była malusia, bo ona miała większe skłonnosci do czerwonej pupy

lubiczanko utulaj maluszka ode mła:sorry2:

Tichonek wezzz no :dry: nie choruj :sorry2:normalnie na rzesach stran zeby być nowka nierdzewka jak to didi napisała, I oby "tylko" katarek u Radusia minął szybko !

madbebe ja sobie zgage bez pozwolenia skróciłam:baffled::-D no i MidlandExpress dla mnie super!!

asienko gratki za pierwsze "sukcesy" Anusi:tak:
Larcia pociechy z nowego nabytku:tak: oby Ci długo i bezawaryjnie słuzył

pogoda ze stolycy....szaro jakoś ale zimno nie jest w sumie...

spokojnego dnia


zgaga no jasne ze same pozytywy a propos tej firmy kurierskiej:tak:a troche paczek juz w tą i spowrotem przez nich sie nadało:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry