reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super wątek:happy: Ja zaczynam dokładną obserwacje cykli od nowego cyklu... Chociaz mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba:-p:happy::happy::happy::happy:
Takze tez sie bede chetnie dzielic....
 
reklama
Sawi no jak chcecie:) ja sie nauczylam na skarb mamy i pozostane tam bo nie ejstem w stanie zakaldac kolejnego wykresu i go zuuzpelniac. moje wykresy widoczne sa dla wszystkich;p
na forum mam tyle do przegladniecia ze szok a przy 8 miesiecznym dziecku wcale to łatwe nie jest bo niby im starsz tym lepiej bo samodzielne...ale moja córka jest na etapie uczenia chodzenia stale jakies wywrotki i guzy wiec muszę mieć oczy dookoła głowy:) moze kiedys w wolnej chwili zajrze na te wasze wykresy.:)
 
ja też mam małe dziecko ktiore uczy się chodzić ale na wykresik zawsze mam czas bo zaczęlismy starania o kolejne dziecko.
misia89 a od keidy zaczyna się nowy cykl
 
ja też mam małe dziecko ktiore uczy się chodzić ale na wykresik zawsze mam czas bo zaczęlismy starania o kolejne dziecko.
misia89 a od keidy zaczyna się nowy cykl

ja niemowie ze ja sama jestem z malym dzieckiem ale mam malo czasu na te rzeczy... wiele zapominam a pozniej to juz tego nie nadrobie.
no nic i tak jak znam zycie duzop relacji bedzie zdawanej na watku to bede mogla doczytac co u ktorej sie dzieje. moje staranka dopiero na 2012 takze ejszcze odkladam starnia na wykresie ale w polowie 2011 trzeba bedzie ruszyc pelna para.
 
moje staranka dopiero na 2012 takze ejszcze odkladam starnia na wykresie ale w polowie 2011 trzeba bedzie ruszyc pelna para.
czas zleci,zobaczysz....no napewno na wątku będa info,
twója córka urodziła się tego samego dnia co mojej znajomej synek :) i widze że sporo ma już ząbków,moja narazie dolne dwie jedynki
 
czas zleci,zobaczysz....no napewno na wątku będa info,
twója córka urodziła się tego samego dnia co mojej znajomej synek :) i widze że sporo ma już ząbków,moja narazie dolne dwie jedynki

nom moja urodzila sie o 18 a termin mialam na 7.. niezle sie prenosila.
zabki ida jak nie iwem co... wczoraj dwojki sie przebily a jeszcze na wylocie sa górne jedynki:) zaszalala szybko ale nocki sa nie latwe jak zeby ida. placz wstawanie w efekcie spi miedzy mna a mezem bo juz czasem nie dajemy rady. ale miejmy nadzieje ze szybko sie to skonczy no i oby 3 przeszla w miare lagodnie:)

wiadomo ze azdemu dziecku indywidualnie wychodza zabki ja mialam szybko i mala idzie po mnie. mam chrzesniaka starszego od julki o 6 miesiecy i ma on chyba 6 zabkow a ma 14 miesiecy a julcia 8 miesiecy i zaraz tez bedzie miala 6:) zreszta zaraz zajrze do buziaka moze juz wylazły chco watpie. za spokojna noc byla:)
 
No to teraz ja:

28dni

Myślę, że ten wystarczy.
Mam jeszcze swój własny 4women i nawet jestem z niego zadowolona :)
 
Teraz @ powinna pojawic sie w39 dc tak jakostatnio ale boje sie ze znowu mi sie opozni... CHyba ze w ogole nie przyjdzie i tak bym chciala:-):-):-):-)
 
oo wykresiki :) To chyba do Was dołącze :) Ja mierze temp. pierwszy miesiac, póki co na 28 dni bo tam 30 dni jest za free a potem moze sprobuje z skarbmamy skoro tam cały czas jest darmowy.
tylko chyba musze termometr wymienić na bardziej precyzyjny (0,01), mam elektroniczny brauna ale od kilku dni pokazuje mi on ta sama temperature- 36,5 z wyjatkiem na wczoraj gdy mierzyłam temp. godzine wczesniej i wyszlo 36,2. Jestem na 17dc i nie wiem czy ten wczorajszy spadek oznacza dziejsza owulacje, czy ten termometr kiepski.
Z drugiej strony to mój drugi cykl bez tab.anty wiec wszytsko moze byc jeszcze pomieszane....w przyszłym cyklu chce dolaczyc testy owulacyjne zeby sprawdzic czy testy pokryja sie z temperatura.
 
reklama
Jak masz długie cykle, to może tak pokazywać. Ja też mam jak od linijki i juz myślałam, że coś nie tak a jednak później pokazał inna temperaturkę.
Co do płatności na 28 dni, ja miałam tam wykupione pół roku 2 lata temu, teraz nie płace i zakładam sobie nowe konto ;p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry