reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie miałam właśnie.. były ale lekkie a nie do tego stopnia i to wtedy gdy ogólnie wykres był trochę zygzakowaty od początku..
Czy szanse na fasolkę są, to myślę, że nie..co prawda było przytulanko, ale przez infekcję nawet odpowiedniego śluziku nie było, więc szanse naprawdę nikłe. Raczej czekam na @ niż na robienie teścików.
A spadki implantacyjne.. to chyba za wcześnie.. moim zdaniem owulację jeśli była to miałam 11dc, wtedy największa ochota na przytulanko, wyglądem i czasem to najlepszy śluz plus spuchnięte wargi :D Tak więc to by był 6 dzień po owulacji dopiero a patrząc na skok to 5, więc jednak za wcześnie :)
 
Nie miałam właśnie.. były ale lekkie a nie do tego stopnia i to wtedy gdy ogólnie wykres był trochę zygzakowaty od początku..
Czy szanse na fasolkę są, to myślę, że nie..co prawda było przytulanko, ale przez infekcję nawet odpowiedniego śluziku nie było, więc szanse naprawdę nikłe. Raczej czekam na @ niż na robienie teścików.
A spadki implantacyjne.. to chyba za wcześnie.. moim zdaniem owulację jeśli była to miałam 11dc, wtedy największa ochota na przytulanko, wyglądem i czasem to najlepszy śluz plus spuchnięte wargi :D Tak więc to by był 6 dzień po owulacji dopiero a patrząc na skok to 5, więc jednak za wcześnie :)
Ktore wargi?;-)
Jak to za wczesnie? Zaplodniona komorka dociera do macicy w ciagu ok tyg. Wiec by dalo rade:tak:
Trzymam kciuki!
 
Haha :D Nie te na buzi ;p
Dziękuję za kciukasy, choć jak mówiłam ja sie nie łudzę ;p
 
Na 28 dni nie ma takiej opcji.
Ja z ff nigdy nie korzystalam, ale wydaje mi sie, ze bysmy sie "nie dogadali". Sadze, ze u mnie skok wystepuje dopiero na drugi dzien (nie zaraz po tylko jeszcze jeden dzien jest temperatura niska) po owulce. A ten program za pierwszy dzien fazy lutealnej bierze 1. dzien wyzszej temperatury, tak? Takie sa zreszta zasady, a ja chyba jestem wyjatkiem;-)

Jesli badasz tez sluz i polozenie szyjki to ff to przystosowuje i nie patrzy tlylko na temperture, czyli nie zawsze bierze jako pierwszy dzien fazy lutealnej pierwszy dzien wyzszych temperatur. Ale w takiej sytuacji czasami moze Ci zaznaczyc owulke tentative (czyli linia przerywana), ale to nie ma znaczenia. Ja lubie jak mi wyznacza owu, bo inaczej to czesto sa takie sytuacje kiedy ciezko wywnioskowac tak samemu (nawet jesli juz dlugo mierze tempki), czasami bylam pewna ze owu mialam w inny dzien, ale ff zaznaczyl mi inaczej i na koniec, z dlugosci fazy lutealnej wynikalo ze jednak ff mial racje...ale zgadzam sie ze to nie jest az takie wazne zeby co do dnia okreslic owu, wazne aby w dni plodne sie kochac i sie tym cieszyc :)

Maćku, widziałam na paru wykresach na 28 dni, gdzie też zdaniem dziewczyn owulację miały 2 dni przed skokiem :) Dla nas to chyba najważniejsze, że ona wystąpiła a kiedy dokładnie, dzień wcześniej czy później to bez znaczenia, szczególnie gdy się cieszy z przytulanek.
Zastanawia mnie za to, dlaczego na wielu wykresach widać pozytywny test owulacyjny dopiero w dni skoku, kiedy też już dziewczyny śluzu nie mają.. zupełnie się na tym nie znam i sama z testów nie korzystam :)

Jakby ktoś zerknął na mój wykres.. mam dziś straszny spadek i nie wiem co się dzieję :( Ani chora się nie czuję, ani nie jestem niewyspana, no straszne odchylenie od normy to chyba jest ;/
28dni

Lilith takie pojedyncze spadki w temp w fazie lutealnej moga byc, jesli jest tlyko jeden i jutro sie odbije to nie ma problemu. Ja tez mam czasem takie spadki, to znaczy ze poziom progesteronu oscyluje sobie i jest to normalne. A zauwaz ze czesto w polowie fazy lutealnej poziom prgesteronu znow szybuje w gore i czesto z kolei jest dziwnie wysoka temp w tym czasie (ja czesto tak mam).

Hmm ja mysle, ze na spadek implantacyjny to troszke za wczesniej w 5 dniu po owulacji. Czytalam ze 80% spadkow impl. wystepuja pomiedzy dniem 8-10..ale trzymam kciuki :)

Z testami owu to jest tak ze dziewczyny nieraz maja plusy, bo nie robia ich wczesniej, wiec nie wiedza kiedy plus sie zaczal, czyli tak naprawde plus moglby byc juz jakiegos czasu (czyli wzrost LH) np. w nocy i owulacja i tak nastapi w ten sam dzien, zamiast dzien pozniej. A sluz czytalam ze moze zaniknac juz w dzien owu, czasami sie tak zdarza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sawi, mam pytanko dlaczego w 22 dniu cyklu na wykresie w ff wyszedl Ci pozytywny test owulacyjny? To dziwne...wiem ze moja kolezanka miala pozytywne testy owulacyjne, jak miala PCO...Czesto tak masz? A zaznaczyl Ci kreskowana (niepotwierdzona owulacje), pewnie dlatego ze sluz plodny mialas jeszcze po owulacji. Ale skoki temperatury masz bardzo ladne!!
a w którym wykresie masz u mnie pozytywny test owulacyjny?? bo na ff to ja mam dopiero początek cyklu,chyba piszesz o 28dni i to wczesniejszym cyklu,przed ciążą.
no ale nie mam pojęcia czemu testy wychodza pozytywne...

Heh, bo z rozmachu dałam zły link.

Proszę:

No to zaczynamy - 28dni
napisałam na 28dni w komentarzach że to spadek impl....to teraz trzymam kciuki
 
Chyba padne, jak tempka po tamtym spadku poszła do góry tak dziś kolejny spadek, choć nie tak drastyczny :D
Może to dwie implantację ?? ;>
Oczywiście sobie żartuję, bo jak mówiłam na @ jestem 100% nastawiona :D
 
Chyba padne, jak tempka po tamtym spadku poszła do góry tak dziś kolejny spadek, choć nie tak drastyczny :D
Może to dwie implantację ?? ;>
Oczywiście sobie żartuję, bo jak mówiłam na @ jestem 100% nastawiona :D
Skoro sa dwie implantacje to pewnie beda blizniaki:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry