reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Dziewczyny macie już robione KTG? od którego tyg trzeba się wybrac do szpitala żeby mi to zrobili, mój gin nic mi jeszcze o tym nie mówił...

Ja nie mam KTG i raczej już nie będę miała, moja ginka jest zdania, że skoro jest wszystko ok to nie ma potrzeby chodzić na KTG. A następną wizytę mam umówioną w dzień porodu, więc może po tym terminie każe mi chodzić na KTG, nie mam pojęcia.
 
Podgrzybek do 38 tc ja mam mieć co 2 tygodnie, a po 38 tc już co tydzień.
Ale ze względu na tą nieszczęsną cholestazę ja powinnam mieć robione co najmniej raz dziennie, dlatego ginka chce mnie położyć w szpitalu.
Jak mnie nie położą to będę musiała to niej do gabinetu jeździć co 2 dni aż do porodu...
 
Ja np mam robione ktg w związku z podwójną ciążą, twardnieniem brzucha itp a do szpitala muszę jeżdzić bo tam maja właśnie ktg dla bliźniaków.
Podgrzybek moze nie masz robione ktg bo wszystko u Ciebie ok, nie zgłaszasz skurczy czy temu podobne.
Amerie to często masz mieć to ktg, ja póki co aż tak często nie, jedynie na ruchy dzieci mam zwracać uwagę.
 
podgrzybek- powiem Ci, że u nas jest tak że dziewczyny z cukrzycą ciążową od 28tc chodzą na KTG raz w tygodniu a od 34tc 2 razy w tygodniu.
 
Rainamnka ale ja mam i cholestazę i cukrzycę, więc jest obawa, bo trochę dużo tego wszystkiego, dodatkowo ja mam łożysko na przedniej ścianie, więc rzadko czuję ruchy Leosia, i mnie to strasznie stresuje.
 
reklama
Podgrzybek a nie chodzisz do poradni patologii ciąży w związku z tą cukrzycą? Ja chodzę i tam robią KTG od 32 tyg. Lekarz kazal mi i tak raz w tygodniu robić od 36 tyg własnie przez cukrzyce - tylko ze ja mam tez insuline.
 
Do góry