reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

reklama
Obawiam się że mogloby mi imion braknąć na moje rozstępy ;)
Krolcia zawsze to jakieś pocieszenie, że przy następnej ciąży rozstępy nie wyskoczą :))
 
Przez całą ciążę nie miałam ani jednego rozstępu na brzuchu i wystarczyło 2 dni w szpitalu po porodzie aby wyskoczyło już chyba z setka:/ MAKABRA:/ I po co było sie tak starać?:/
 
Eh no i za jakie grzech nam natura takie psikusy robi i pamiątki zostawia:( a niby wszystko zwiazane z ciąża, przez naturę, jest tak bardzo dopracowane:)
 
załapałam małego doła - mój brzuch robi się okropny i zaczęły wyskakiwać rozstępy :( a taki miałam ładny brzusio prawie cały czas i tu na końcówce taka masakra. no i potwierdzilo się, że kto ma je mieć to będzie miał. żadna inna część mojego ciała nie jest tak nawilżona jak brzuszek i nic to nie dało.
pozostaje mi czekać na poród i tym się martwić później. a doła załapałam trochę bo nie spodziewałam się takiego widoku w lustrze hehe
 
Ja na razie mam tylko na posladkach rozstępy,wczoraj kupiłam sobie CEPAN i smaruje sobie je co by trochę zbladły :)
 
reklama
mi sie wydaje ze po poordzie to nie od kurczenia sie skory te rozstepy.
Tylko od napiania skory podczas porodu i skurczy.

ja jeszcze ciazowych rozstepow sie nie dorobilam.
 
Do góry