reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

reklama
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na częste farbowanie ponieważ bujną czupryną się nie mogę pochwalić :( Więc muszę czasami przymknąć oko na odrosty,ale po porodzie i karmieniu wracam do Loxonu :)
 
jak ja sie ciesze ze moge poczytac wasze żale wiem ze nie jestem sama bo u mnie w otoczeniu to młode matki sa idealne :p bez roztepów zylakow i innych ciazowych dolegliwosci chodzace ideały fuj! ciekawe jaka jest prawda a najgorsze ze sa wszystkie idealnymi mamami bez problemów po urodzeniu zaraz wiedziały co robic jak tu nie wpaść w baby blusa
 
Kasiarem może po prostu to tylko złudzenie??? Czasem ludzie lubią udawać doskonałych.
Renczysia co to Loxon???
 
Ostatnia edycja:
jak ja sie ciesze ze moge poczytac wasze żale wiem ze nie jestem sama bo u mnie w otoczeniu to młode matki sa idealne :p bez roztepów zylakow i innych ciazowych dolegliwosci chodzace ideały fuj! ciekawe jaka jest prawda a najgorsze ze sa wszystkie idealnymi mamami bez problemów po urodzeniu zaraz wiedziały co robic jak tu nie wpaść w baby blusa

sama zobaczysz, że po urodzeniu będziesz wiedzieć bez pytania co i jak robić:) No i jak tylko dostaniesz swoja kruszynkę na ręce to zapomnisz o rozstępach, żylakach i nie wiem czym tam jeszcze.
 
U mnie póki co nie ma. to znaczy wyskoczyło kilka na biodrach na początku ciąży, kiedy to byłam tak senna, że nie miałam sił sie smarować. Wtedy to chociaż biust smarowałam i nbic nie ma. Teraz od kilku miesięcy oliwie sie, że aż cieknie. ;-p
 
Dobry patent z imionami :) Jak na razie mam na lewym pośladku i prawym,jak wyskoczy więcej to wtedy może też je jakoś nazwę :)))
 
reklama
Oj ja mam brzuch okropnie niepoharatany:( niestety, coś za coś.

Baby blusa miałam jeden dzień, jak nie miałam mleka a mała była głodna, w szpitalu jeszcze w drugiej dobie, ale wyłam wtedy :-) na drugi dzień było ok. Z opieką naddzieckiem jakoś poszło, chociaż pierwsze przewijanie kupy trwało ponad 20 minut hi hi hi, a po chwili znowu się usrała ;-)
 
Do góry