reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja czekam aż mi się pierogi ułożą:)
Pykania nie mam żadnego :) może dlatego ze nie bardzo maja do tego miejsce:) Oliwka przed chwilka miala czkawkę:)

Bosa
- ale gościa mieliście- rewelacja:):) My tez ostatnio mieliśmy księdza, ale po kolędzie i to zaraz po świętach:) Pierwszy raz i zależało nam żeby domek nam poświecił po tych przekleństwach jakie mi wołał babcia parę lat temu jak ciocia się ze mną sadziła:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bosa dobry duchowny z Waszego sąsiada a nie jak większość księdzy..

Pastela no uśmiałam sie po pachy, synek Ci się udał!!!! Ksiądz człowiek jak każdy inny :D
 
ale mialyscie przeboje z tymi ksiezmi:tak::-Dusmialam sie po pachya ksiadz z wizytowkami:) :-Dto mnie juz wogole rozbawilo hehe
malinko-jezuu ty juz w 34 tyg jestes:szok:o boziu podobno jedno na 5 dzieci rodzi sie po 35 tyg juz:szok:
 
bo ksiądz to musi być teraz zorganizowany i światowy:):) ha ha
a u nas był jakiś młody któremu było daleko w zachowaniu do księdza...w ogole się o nic nie pytał i nawet nas nie wpisał w rejestr (daty urodzenia itp)
 
Buziak weź bo Cię walnę ;) i tak już mam stresa :p i za każdą wizytą w kibelku modlę się, żeby nie zobaczyć jeszcze czopka!! Ale Jasio jeszcze za mały na wyjście, może z 2500g teraz ma, lekarz nas nastawia na początek lutego :)
 
Poczatek lutego????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie zartuj!:-d a jak sie czujesz??? Mnie cos strasznie dzis brzuch w dol ciagnie i ruchy dzidziusia jakies dziwne dzisiaj a poza tym ten bol na dole jak chodze-cos mi sie to nie podoba:-(
 
reklama
Milu- moze do 14 lutego przeciągniesz ehhehh:-D:-D

ok ja spadam bo bóle juz znów mam miesiączkowe:wściekła/y::wściekła/y: wszytsko cisnie jak nie wiem co trzeba dać brzuszkowi odpocząć


dobranoc gwiazdy
 
Do góry