reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciążę? Proszę pomóżcie.

Coco_Jumbo_23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2023
Postów
26
Witajcie,

obserwuję to forum od dłuższego czasu. Jestem przerażona, dlatego zdecydowałam się założyć wątek.
Mam długie cykle 28-32 dni. W 17 dc (więc okolice owulacji, miałam bardzo intensywny śluz) mój narzeczony chciał uprawiać seks. Nie mieliśmy przy sobie prezerwatywy (nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej), więc zgodziłam się jedynie na seks oralny. Wytrysk był na zewnątrz. Nie wiem, czy mnie nie pobrudził - miałam na sobie majtki i cienkie spodenki od pidżamy. Czy w jakikolwiek sposób nasienie mogło przeniknąć przez tkaninę, dostać się do śluzu płodnego i doprowadzić do zapłodnienia. W internecie czytałam różne opinie na ten temat. Błagam, jestem przerażona, bo w obecnej dla mnie sytuacji zdrowotno-rodzinnej nie mogę sobie pozwolić na dziecko.
 
reklama
Wiem, że moje pytanie może wydawać się śmieszne, ale przez 10 lat byłam ofiarą przemocy domowej (mieszkałam z mamą i dziadkiem i dziadek był przemocowy - nie żyje od dwóch lat, więc sprawa zamknięta od strony ewentualnego postępowania karnego). Skutkiem tego jest u mnie bardzo silna nerwica lękowa :(. Uprzedzę propozycję - jestem pod opieką specjalisty, ale dopóki nie wyjdę na prostą wolałabym nie podejmować decyzji o poczęciu dziecka. Druga sprawa - jestem po operacji dość poważnej i ewentualna ciąża moglaby być powikłana i to mocno - muszę od tej operacji odczekać minimum rok, dlatego staram się nie współżyć bez zabezpieczenia i dni płodne.
 
Nawet gdyby wytrysk mial miejsce na majtki/spodenki? Nie jestem pewna, czy w czasie wytrysku narzeczony poplamił mi ubranie. Sytuacja miała miejsce w łazience - on był nagi, a ja w t-shirt i krótkie spodenki oraz majtki. Wydaje mi się, że spuścił się pod prysznicem, ale nie wiem czy coś nie poszło na mnie. Dodam, że operacja była natury kardiologicznej ciąża byłaby w tym przypadku bardzo dużym obciążeniem dla organizmu - ryzyku ostrego nadciśnienia m.in i inne komplikacje.
 
Nawet gdyby wytrysk mial miejsce na majtki/spodenki? Nie jestem pewna, czy w czasie wytrysku narzeczony poplamił mi ubranie. Sytuacja miała miejsce w łazience - on był nagi, a ja w t-shirt i krótkie spodenki oraz majtki. Wydaje mi się, że spuścił się pod prysznicem, ale nie wiem czy coś nie poszło na mnie. Dodam, że operacja była natury kardiologicznej ciąża byłaby w tym przypadku bardzo dużym obciążeniem dla organizmu - ryzyku ostrego nadciśnienia m.in i inne komplikacje.
Ile masz lat?
 
Tyle, ile w nicku - 23. Ja wiem, że pytanie może być absurdalne, ale ja pisałam przy nerwicy lękowej, która leczę, czasem pojawia się u mnie natręctwo myśli :(
 
Witajcie,

obserwuję to forum od dłuższego czasu. Jestem przerażona, dlatego zdecydowałam się założyć wątek.
Mam długie cykle 28-32 dni. W 17 dc (więc okolice owulacji, miałam bardzo intensywny śluz) mój narzeczony chciał uprawiać seks. Nie mieliśmy przy sobie prezerwatywy (nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej), więc zgodziłam się jedynie na seks oralny. Wytrysk był na zewnątrz. Nie wiem, czy mnie nie pobrudził - miałam na sobie majtki i cienkie spodenki od pidżamy. Czy w jakikolwiek sposób nasienie mogło przeniknąć przez tkaninę, dostać się do śluzu płodnego i doprowadzić do zapłodnienia. W internecie czytałam różne opinie na ten temat. Błagam, jestem przerażona, bo w obecnej dla mnie sytuacji zdrowotno-rodzinnej nie mogę sobie pozwolić na dziecko.
spokojnie nie jesteś w ciąży, jeżeli spóźnia Ci się okres to jedynie ze stresu bo przezywasz ewentualną ciąże, nie ma możliwości abyś zaszła w taki sposób, zerowe szanse.
 
Witajcie,

obserwuję to forum od dłuższego czasu. Jestem przerażona, dlatego zdecydowałam się założyć wątek.
Mam długie cykle 28-32 dni. W 17 dc (więc okolice owulacji, miałam bardzo intensywny śluz) mój narzeczony chciał uprawiać seks. Nie mieliśmy przy sobie prezerwatywy (nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej), więc zgodziłam się jedynie na seks oralny. Wytrysk był na zewnątrz. Nie wiem, czy mnie nie pobrudził - miałam na sobie majtki i cienkie spodenki od pidżamy. Czy w jakikolwiek sposób nasienie mogło przeniknąć przez tkaninę, dostać się do śluzu płodnego i doprowadzić do zapłodnienia. W internecie czytałam różne opinie na ten temat. Błagam, jestem przerażona, bo w obecnej dla mnie sytuacji zdrowotno-rodzinnej nie mogę sobie pozwolić na dziecko.
Przez majtki to nie ale plemniki mogą też przenikać przez skórę wiec jeśli dotknął skóry to możesz już szykować wyprawkę 🤡🤡
 
reklama
Przez majtki to nie ale plemniki mogą też przenikać przez skórę wiec jeśli dotknął skóry to możesz już szykować wyprawke
Dlaczego przez majtki nie, a przez skórę tak? Pierwsze słyszę o tym żeby plemniki przenikały przez skórę. Nie dotknął skóry. On był nagi, a ja ubrana.
 
Do góry