reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

a czy w tym szpitalu jest możliwośc poskakania np na piłce przed samym porodem lub czy stosuje się jakieś inne metody pomagające w rozwieraniu szyjki?
Czy połozne podpowiadają przy porodzie jak oddychać :-) bo niby czytałam o tym ale boję się że jak przyjdzie co do czego to nie będę miała pojecia co i jak robić ::szok:
 
reklama
ja też wybrałam dwójkę - termin mam wyliczeniowy na 30.01 - z usg wychodzi mi 4.02 - ale jest już rozwarcie więc teoretycznie mogę w każdej chwili...a może będzie tak, że się wszystkie razem spotkamy :)

ja po cichu licze na posiedzenie sobie w wodzie - ale wiem , że to jest bardziej teoria niz praktyka...ale pomarzyc dobra rzecz...
 
sale porodowe sa pojedyncze, ale toaleta przypada jedna na 2 sale. sa dwa wejscia do lazienki z sali 1 i 2. 3 i 4. 5 i 6. na 6 sal sa 3 toalety.
a w salach poporodowych w kazdej jest jedna toaleta, ale sale sa jedno,dwu i trzyosobowe.

zreszta mozna smialo isc i poprosic o zwiedzanie sal. polozna pokaze wszystko. ja bylam w 38 tygodniu. na kazde pytanie Wam odpowiedza:)

Agnieszko mam pytanie w jakiej porze najlepiej pojawić się na "zwiedzanie" żeby nikomu nie przeszkadzać?
 
ja też wybrałam dwójkę - termin mam wyliczeniowy na 30.01 - z usg wychodzi mi 4.02 - ale jest już rozwarcie więc teoretycznie mogę w każdej chwili...a może będzie tak, że się wszystkie razem spotkamy :)

ja po cichu licze na posiedzenie sobie w wodzie - ale wiem , że to jest bardziej teoria niz praktyka...ale pomarzyc dobra rzecz...

w dwoojce ejst taka opcja, wystarczy ze powiesz lekarzowi albo jakiejs poloznej czy pielegniarce ze chcesz, bo maja tam taka specjalna wanne :D
 
Agnieszko mam pytanie w jakiej porze najlepiej pojawić się na "zwiedzanie" żeby nikomu nie przeszkadzać?

ja byłam po 19, i wtedy jest spokoj, połozne wszystko wytłumaczyły

Jesli chodzi o ,,pomoc" przy porodzie, to wszystko położna mówiła, sama zaproponowała piłkę i siedzenie pod prysznicem, to łagodzi bóle, mówiła tez jak oddychać...
 
reklama
samantaa tak tak położne pomagają:) ja trafiłam na przełom zmiany i zarówna jedna babeczka jak i druga były bardzo pomocne. Same proponowały piłkę, prysznic. Mówiły co i jak robić. Przypominały o odpowiednim oddychaniu:)
 
Do góry