reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

reklama
Witam,
Mam termin na 22 czerwca i też wybrałam 2 na poród, rodziłam tam córke w 2008 przed remontem i nie byłam zadowolnona w dodatku mała, co okazało sie dopiero w 2 miesiacu życia została zainfekowana bakteria (pałeczka ropy błekitnej), typowo szpitalne paskudztwo. Byłam tam w nocy ok.2 personel nie był miły a i po porodzie na oddziale było nieprzyjemnie. Ale wybrałam znowy ten szpital bo Biziel na gorsze warunki. Niedługo wybieramy sie z mezem na zwiedzanie oddziału i porodówki. Przy pierwszym porodzie nie miałam swojej położnej a teraz z checia bym z tego skorzystała. ma ktos jakieś namiary na kobiete z prawdziwego zdarzenia, a nie jakiegoś marudzacego wampa?:-)
 
Mgordon, z tego co wiem, nie ma już możliwości opłacenia swojej położnej, bo jeśli nie ma akurat dyżuru, to i tak nie będzie mogła być przy porodzie.
Jeśli przy pierwszym porodzie byłaś niezadowolona ze szpitala miejskiego, to teraz oprócz Biziela możesz jeszcze wybrać mswia. Jest na forum wątek o tym szpitalu, poczytaj. Dziewczyny, które tam rodziły są bardzo zadowolone. Ja też zdecydowałam się tam rodzić, a termin mam miesiąc wcześniej niż Ty - na 22 maja.
 
reklama
Atu, napisz proszę coś więcej o tych zaniedbaniach przy opiece nad dziećmi, co się wydarzyło? Moja koleżanka rodziła tam w styczniu i była bardzo zadowolona z opieki. Gdybyś mogła napisać o co chodziło, będę wdzięczna.
 
Do góry