reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mary jak tam samopoczucie? Juz jakies objawy są?A gin kiedy bo zapomniałam?

Wisieńka - wizyta była wczoraj i widziałam Groszka!!! :-):-) Fotkę z USG wkleiłam parę stron wcześniej i na wystaranych. ;-) Nie wiem, czy widziałaś. A nast. wizyty 7 i 14 kwietnia. :-) Samopoczucie super! Jedyne, co mi tak naprawdę teraz dokucza to straszliwa ospałość i zmęczenie.
 
balbinka jakby się dało to bym się z tobą wagą podzieliła bo teraz mam 75.4 przy 167 cm :-p Jakby równo podzielił wyszło by 60,7 kg na głowę :-p
 
Ja też oddam:) Mam 181cm i 77kg, prawie 10kg nadwagi...może tak nie widać ale jest:(
Dzwoniłam do sądu,nie ma decyzji,dzwonić przed 15...
 
Powitac. Nikt tu o mnie nie pamieta. Ja na chwilke zameldowac, ze po echo serduszka wszystko w jak najlepszym porzadku. Jak powiedziala pani doktor, a mialam przyjemnosc byc badana przez dr Agate Wloch (polecam, polecam. Jedna z 3 najlepszych specjalistow w Polsce, a do tego przemila osobka), pozostaje tylko spokojnie rosnac i urodzic :-) Kropek, pomimo pepowiny dwunaczyniowej rozwija sie wspaniale, wazy az 560g! Jednak polegiwanie na lewym boku i tylko na lewym boku duzo daje :-) Strasznie sie ciesze, ze jest zdrowy! A ja wszystko zniose, nawet te cholerna rwe kulszowa, ktora zatrula mi zycie. O kulach przyszlo mi sie poruszac. A ma byc tylko gorzej. Dam rade! :-) Buziam, sciskam i lece, tzn. kulam do autka na wizytke u gina, bo mi cos brzuszek sie stawia. :-*
 
Wisieńka - czekam na tel od konsultanta żeby zacząć wypełniać ale ciszaaaaaa :dry:


Jestem zła. Planowaliśmy wakacje w Grecji ale w jej okolicach zaczyna się robić nieciekawie więc odpuściliśmy na rzecz Hiszpanii. A w Hiszpanii co? Muzułmanie grożą władzy o ataki terrorystyczne itp. Hiszpania więc też odpada. Została nam Praga :sorry: A ja zamówiłam takie fajne torby na wylot do Grecji :-( Właśnie przyszły i przypomniały że Grecji w tym roku nie zobaczę :-(
 
reklama
hej
ufff nadrobilam was :)

sol : szukaj ofert!!!moze last minute i torby sie jeszcze przydadza? :)
just : super ze optymizm wrocil!!! kciuki za poszukiwania !!!

libby : hej :) super ze z dzidzia wsio ok :))))

naga, balbinka dolanczam do was chudzielce, choc ja normlanie mierze oK. 163cm i waze 48-49kg
ale ostatnio mi sie po przejsciach schudlo do 44,100kg i jest zle.... ale juz nadroabiam 45,5 :)
mlodamamusia : fajnie ze juz po strachu i ze jestes w domku!

zapomnialam co komu mialam napisac...

asionek !!!! : TO JA MAM PROBLEM ZE SKRZYNKA ODBIORCZA, NIE TY :) nie pokazuje mi moich wiadomosci tylko moje i innych posty z watku...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry