reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
balbinka ja tez, wczoraj napad sprzatania zamiast 2 godziny zajelo mi to caly dzien, dzisiaj mialam od rana pisac prace, to zrobilam obiad i ........... tak mnie zmoglo ze wlsnie wstalam ::) i popoludniowa kawusia :)
 
reklama
mloda co tam u ciebie ? ja co w latuje to albo pustki albo ine w temacie, dzisiaj i tak juz chyba nic nie zrobie wiec lenistwa ciag dalszy:) a co tam weekend bedzie pracowity
 
jos - to są posty za które ci podziękowano - jak wyłączysz skrzynkę i wejdziesz jeszcze raz to ich już nie będzie :-p A problemem nie jest termin tylko tak: basen morza śródziemnego odpada bo ostatnio za dużo się tam dzieje, ja nie chcę siedzieć w Polsce, Słowacja odpada, Węgry też, zostaje nam Praga bo M nie chce na północ :dry: Ni i mam sytuację patową :sorry:

wisieńka - Muzułmanie ostrzegają Zapatero. 'Będzie miał swój 11 marca' to nie moja sprawka :sorry: a bardzo chciałam tam jechać bo Costa Brava mnie urzekło wybitnie :-p


I coś miałam napisać i zapomniałam :-p Idę zobaczyć czy babeczki mi wyszły :dry:
 
Sol Praga jest piękna:tak: Mogę tam co roku jeździć i się nie mogę napatrzyć:-)
Uwielbiam ją i polecam:tak:
 
to ty w szpitalu bylas? co sie dzialo ? ja nic nie wiem bo rzadko jestem i nie mam jak nadrabiac :(
 
cześć :-)

wpadłam powiedzieć, że na wizycie wczoraj wszystko OK. Serduszko dzidzi bije :-) akurat sobie spała jak przez momencik ją widziałam :-)
USG przeniesione na 5 kwietnia. Wczoraj nie pisałam, bo nie miałam dostępu do neta.
pozdrawiam i wpadnę jak będę miała więcej siły, dziś padam na ... :-(
 
reklama
mlodam to fajnie ze z dzisia wszystko ok
mlodamamusia ale wiadomo od czego to bylo? oj biedna, ale najwazniejsze ze juz wszystko ok :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry