reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gumisia zatrucie pokarmowe :-(
massakra
Ale z Rafałkiem wszystko ok ;** rosnie jak na drożdżach :-D

Kochane uciakam na tv
:-)
Całuje :-D
 
reklama
nio to faktycznie cie wymeczylo, ale skoro maly ma sie ok i juz przeszlo to sie ciesze:)
a gdzie reszta ??:(
 
GUMISIU: dziękuję dobrze, zbieram się właśnie, żeby iść mieszkanko obejrzeć, całe szczęście nie daleko, ale u mnie śnieg z deszczem pada :szok: a Ty jak się masz?
 
niom to u nas nie najgorsza ta pogoda, a fatalnie sie od 3 dni czuje, ale taki moj urok chyba, troszke swiruje co z cyklami i czekam na malpe zeby isc do gina, wydaje mi sie ze te rozne dolegliwosci zwiazane sa hormonami i bedzie trzeba to wyregulowac a tak poza tym ok, ja jestem osoba ktora w polowie zyje w swiecie marzen wiec fruwam sobie nad ziemia i upiekszam w myslach zycie :) dzisiaj mam maksymalnie leniwy dzien, zrobilam tlyko obiadek, pozniej mnie zmoglo spanie na 2 godzinki a teraz wyszukuje co dobrego ugotowac mezusiowi na dnich bo to uwilbiam, i przed chwilka zamarzylo mi sie fondue:)
 
GUMISIU: mniam founde :tak: taki płynny ser.... oj tak, to mi się podoba :tak: a co do marzeń, to każdy jakieś ma, to normalne, trzeba mieć duże marzenia!!! widzisz ja mam teraz takie marzenie o własnym mieszkanku, małe ciasne, ale własne i nikt mnie z niego nie może wykolegować... ale to marzenie na długi czas... także głowa do góry i piersi w przód Gumisiu :-D gotuj smakołyki i wciskaj kurierowi, tu w Gdyni wszystko przyjmujemy :-D:-D:-D
 
hehhe nie maproblemu ja uwielbiam gotowac, a ze nas tylko dwojka to nie raz przejesc nie mozemy, to widzisz ja mam swoje ale do generalnego remontu i o tym teraz marze, a z realnych rzeczy napisac prace maisterska :) choc jak widze swoj zapal to obawiam sie ze z tym remontem moze pojsc szybciej :) heheh
a ty napewno znajdziesz cudne mieszkanko dla siebie i swoje skarba :)
 
Jestem.Na dzisiaj niestety brak decyzji sądu!:(
Zrobiłam jedzenie (sałatka z kurakiem,warzywami i pita),teraz ogarnę dywan vanishem i wracam.
Bogusiu jak mieszkanie,kiedy idziesz?Nie na 18-stą?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry